< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Hilton Seychelles Labriz *****

S-Guide

Na Silhouette lze využít dopravu lodí, která zabere 40 minut. Větší zážitek však hostům přinese let helikoptérou s výhledem na panenské ostrovy, přelet mezi ostrovy trvá přibližně 15 minut.

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je jediným resortem na ostrově Silhouette. S bohatou faunou a florou, které tvoří národní park, krásnými plážemi a příjemným ubytováním v moderních vilách je resort jako stvořený pro romantickou dovolenou ve dvou. Na své si ale přijdou i rodiny s dětmi.

Restaurace

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky restaurací zaměřených na mezinárodní kuchyni v Café Dauban, kreolskou kuchyni v Grann Kaz a italské speciality v Portobello. Nechybí ani pokrmy s asijským nádechem v restauraci Sakura nebo sushi v Teppanyaki. Lehké pokrmy a pizzu si hosté mohou dopřát v Pizzeria & Grill.

Bar Lo Brazin je otevřen pro všechny hosty, kteří si rádi při večerní zábavě dopřejí láhev dobrého vína nebo oblíbený koktejl. 

Tématická doporučení

Resort nabízí jedinečné zázemí a romantiku pro páry. Privátní večeře či vyjížďka na lodi při západu slunce, romantické procházky přírodou a relaxace na bílých plážích dokonale přispějí k nezapomenutelným chvílím dovolené na Seychelách.

Vybavení:
Klimatizace, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, DVD přehrávač, Trezor, Internet, Televize
Aktivity:
Bazén, Kurzy vaření, Potápění, Procházky do přírody s výkladem přírodovědce, Jízdní kola, Rybolov, Tenis, Kurzy míchání koktejlů, Badminton, Vodní sporty, Plavby lodí
Služby:
Dětský klub, Lékař, Transfer helikoptérou, Knihovna, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.