< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Hilton Seychelles Northolme *****

S-Guide

Hilton Seychelles Northolme se nachází na ostrově Mahe s izolovaným přístupem a privátními vilami na kopci s výhledem na oceán a kryté zátoky na plážích. Rezort na severozápadě ostrova je vzdálen pouhých 25 minut jízdy autem z mezinárodního seychellského letiště.

V resortu nejsou akceptovány děti do 13 let a pro svou klidnou atmosféru, pohodlí vil i výtečnou kuchyni je proto preferovaným místem párů. Opakovanou návštěvou si hotel oblíbil také autor bondovek, Ian Flamming, po kterém získala jméno jedna z hotelových vil i suite. 

Restaurace

Hosté se mohou těšit na restauraci ležící na vrcholu kopce The Hilltop Restaurant s nádherným výhledem na ostrov a oceán. Menu nabízí místní i mezinárodní kuchyni formou bufetu na snídani a večeři, pořádají se tady italské a asijské tematické noci, a můžete si také pochutnat na čerstvých mořských plodech. Na živých gastronomických vystoupeních mohou hosté sledovat, jak kuchaři připravují jídlo. Další restaurace jako například Les Cocotiers nabízí stolování venku na pláži s a la carte menu.

Ocean View Bar & Restaurant hostům nabízí pestrý sortiment vína, teplých nápojů, koktejlů i džusů, které je možné si vychutnávat během dne či při romantickém západu slunce. Bar má patro i salonek v interiéru..

Tématická doporučení

Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa nabízí ideální podmínky pro klidnou dovolenou. Páry si mohou vybrat z mnoha lázeňských procedur, množství exkurzí a příjemného posezení při západu slunce či pod širým nebem.

Vybavení:
Bar, DVD přehrávač, Internet, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Stolní tenis, Hiking, Šnorchlování , Výlety do okolí , Potápění, Bazén, Vodní sporty, Posilovna, Rybolov
Služby:
Obchod se suvenýry, Lety helikoptérou, Spa, Masáže, Kasino

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.