< > Skrýt obsah

Kempinski Seychelles Resort *****

S-Guide

Hotel Kempinski Seychelles leží v exkluzivní lokalitě na jihozápadě ostrova Mahé, přímo ve slavné zátoce Baie Lazare. Cesta z mezinárodního letiště do resortu trvá asi 30 minut jízdy autem, hlavní město Victoria je vzdáleno přibližně 40 minut jízdy. 

Hosté si zde mohou užít kreolskou pohostinnost v kombinaci s okouzlujícím prostředím nedotčené přírodní krásy. Ideální podmínky pro relaxaci představuje dlouhá písčitá pláž omývána teplými vodami Indického oceánu. Nechybí však ani pestré sportovní vyžití včetně ranní rozcvičky na vrcholu hory, jízda na kole nebo plážový volejbal. 
Tento tropický ráj nabízí útočiště pro milovníky romantických aktivit, ale také pro rodinné zážitky. Dovolenou v Kempiski Seychelles Resort je možné zpestřit výletem po ostrově Mahé nebo na okolní ostrovy Praslin a La Digue.
 

Restaurace

Café Lazare hostům nabízí zdravé snídaně a tematické večeře formou bufetu. Během dne je to místo pro neformální setkání a odpočinek u kávy. Restaurace L´Indochine se specializuje na pokrmy z mořských plodů a speciální kulinářské zážitky, které si zde můžete vychutnat ve stylovém prostředí. Pro zájemce je připraveno soukromé stolování s přáteli nebo romantická večeře v páru. Windsong Beach Restaurant je navržen v souladu s přírodním prostředím a specialitou jsou zde  pokrmy podávané na horkých kamenech. V bezkonkurenčně klidné atmosféře můžete naslouchat zvukům moře a užít si široký výběr nápojů a lahodného občerstvení. Pro příjemné večerní posezení u drinku pak slouží Planters Bar and Lounge.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Minibar, Telefon, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Romantické večeře, Jóga, Potápění, Bazén, Plážový volejbal, Pěší turistika, Tenis, Golf, Stretching, Badminton, Šnorchlování , Surfování, Fitness, Plavby lodí, Vodní sporty, Výlety na okolní ostrovy, Cyklistika
Služby:
Dětský klub, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lety helikoptérou, Obchod se suvenýry, Lázně, Helipad

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.