< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Maia Luxury Resort & Spa *****

S-Guide

Maia Luxury Resort & Spa leží na jihozápadní straně ostrova Mahe necelých 25 minut jízdy autem z mezinárodního seychelského letiště.
Luxusní vily obklopené tropickou přírodou, dlouhá písčitá pláž Anse Louis a modrá voda oceánu jsou jen jedním z mála lákadel Maia Resortu. Soukromí vil doplňuje služba komorníka, gastronomické zážitky jsou rozšířené o možnost stravování formou all inclusive a aktivity jsou zde pro všechny, kdo chtějí načerpat síly v lázních nebo vyzkoušet rozmanitý výběr vodních sportů.

Restaurace

Maia Resort nabízí podle preferencí hostů možnost vychutnat si pokrmy v soukromí své vily na pláži i jiných zákoutích. V příjemném prostředí restaurace Tec Tec hosté naleznou menu se specialitami středomořské kuchyně s nádechem kreolské tradice. Koktejly a lehké pokrmy jsou hlavní nabídkou v Sunset Pool Bar

Tématická doporučení

Maia Resort naprosto splní očekávání párů o luxusní, romantické dovolené na Seychelách, a to zejména pro své ubytování v prostorných vilách s výhledem na Indický oceán, dostatečné soukromí, klidné prostředí a kvalitní služby. Zážitky pobytu na ostrovech zpestří relaxace na bílé pláži a exkurze do okolí. 

Vybavení:
DVD přehrávač, Internet, Klimatizace, Telefon, Minibar, Dokovací stanice pro iPod, Televize
Aktivity:
Vodní sporty, Jóga, Fitness, Meditace, Aktivity pro děti, Rybolov, Potápění
Služby:
Komorník, Lázně, Lety helikoptérou, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.