< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

North Island leží 30 km severně od hlavního ostrova Mahe. Soukromí vil, krásné pláže a panenská příroda jsou dokonalým místem pro odloučení od rušného dění světa. Relaxaci Vám zpříjemní luxusní, velmi osobní služby, šéfkuchařem na míru připravené pokrmy i pocit, že jste na ostrově zcela sami.

Restaurace

V rámci ubytování mohou hosté využívat stravování formou all inclusive s výjimkou vybraných aktivit, značek nápojů a tabáku.
Hosté se mohou těšit na speciality světové i kreolské kuchyně, která je denně připravována jen z čerstvých surovin. Pokrmy přichystané šéfkuchařem z aktuální nabídky nebo zcela podle vlastních chutí si mohou hosté dopřát v soukromí vily, na pláži i zákoutí ostrova. 

Tématická doporučení

Pro svou lokalitu a malý počet vil, kterých je v resortu jen 11, plavby lodí při západu slunce, krásné pláže a panenskou přírodu je ostrov ideálním místem pro romantickou dovolenou ve dvou.

Vybavení:
Trezor, Minibar, Internet, Klimatizace, Televize, Club cart, Telefon, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Plavby lodí při západu slunce, Procházky do přírody, Potápění, Vodní sporty, Rybolov, Jízdní kola, Přednášky o fauně a floře Seychel, Fitness
Služby:
Čistírna, Hlídání dětí, Knihovna, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.