< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Raffles Seychelles *****

S-Guide

Raffles Seychelles leží na severovýchodní straně ostrova Praslin. Transfer z letiště na Mahe trvá 15 minut letadlem a přibližně dalších 20 minut jízdy osobním automobilem. Využít můžete také transfer helikoptérou či lodí.

Pouhých pět minut od jedné z nejkrásnějších pláží světa Anse Laizo se můžete nechat hýčkat v luxusním resortu Raffles Praslin. V obklopení panenské přírody hosté naleznou pohodlné ubytování i soukromí ve stylových vilách s výhledem na azurovou vodu Indického oceánu. Nezbytnou součástí jsou také kvalitní služby komorníka či možnost servisu pokrmů v soukromí Vaší vily po 24 hodin denně.
Nejen páry si zde přijdou na své, rovněž rodiny najdou v Raffles Praslin ubytování ve dvou-ložnicových vilách a dětský klub s denním programem pro nejmenší. 

Restaurace

Hlavní restaurace Losean Restaurant hostům nabízí pokrmy středomoří. Chutě a koření Asie se míchají v Curieuse Restaurant a lehká jídla, ryby a plody moře jsou během dne na menu v Pool Restaurant & Bar.

Osvěžující nápoje, koktejly a drobné pochoutky jsou připraveny v Danzil Lounge, Pti Zil Beach Bar, Takamaka Terrace & Shisha Lounge a Raffles Boutique & Café. Hosté mohou také využívat nepřetržitého servisu a stravování v soukromí své vily. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, Trezor, DVD přehrávač, Podložky pro cvičení jógy, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Klimatizace, Televize, Připojení pro MP3 přehrávač
Aktivity:
Jízdní kola, Pilates, Jóga, Výlety na okolní ostrovy, Posilovna, Potápění, Bazén, Vodní sporty, Volejbal
Služby:
Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna, Čištění obuvi, Knihovna, Hlídání dětí, Komorník, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.