< > Skrýt obsah

Six Senses Zil Pasyon *****

S-Guide

Six Senses Zil Pasyon se nachází na soukromém ostrově Félicité, jen 30 námořních mil severovýchodně od mezinárodního letiště na ostrově Mahé. Masivní žulové kameny a pláže s dokonale bílým pískem zde vytváří dramaticky krásnou přírodní scenérii. Díky tomu, že ostrov leží mimo cyklonový pás, zde panuje věčné léto a klienti si tak mohou dopřát skvělou a ničím nerušenou dovolenou během celého roku. 

Resort známého řetězce Six Senses je zárukou komfortu a osobních služeb zaměřených na každý detail. Pro ubytování je hostům k dispozici 30 luxusních vil s bazénem zasazených do překrásné přírody v blízkosti Indického oceánu, které vytváří perfektní oázu pro klid a relaxaci. Pro rodiny s dětmi či skupinky přátel jsou připraveny více ložnicové vily a rezidence. 

 

Restaurace

Restaurace Island Café servíruje snídaně a večeře inspirované seychelskou kuchyní, pokrmy evropské, asijské a africké kuchyně. Restaurace Ocean Kitchen je umístěna poblíž oceánu a k výběru jsou zde především speciality z čerstvých mořských plodů či bezmasé pokrmy.Chef’s Kitchen nabízí možnost sledovat šéfkuchaře při přípravě pokrmů připravených na míru pro uzavřenou společnost až 6 osob. V Ice-cream Bike si můžete dopřát vybrané druhy zmrzliny a sorbetů.

Lakanbiz je tradiční bar s bohatým výběrem kvalitních rumů a kubánských dotníků. V plážovém Koko Bar najdou hosté osvěžující drinky a malé občerstvení po celý den. The Wine Vault je místo pro privátní kulinářské zážitky spojené s ochutnávkou vína za přítomnosti someliéra. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Televize, Klimatizace, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Trezor, Minibar
Aktivity:
Kajaky, Bazén, Aktivity pro děti, Jogging, Kurzy vaření, Fitness, Jóga, Vodní sporty, Potápění, Romantické večeře, Výlety lodí, Golf, Šnorchlování , Kino pod širým nebem, Cyklistika, Rybolov, Pěší turistika
Služby:
Lázně, Helipad, Lety helikoptérou, Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.