< > Skrýt obsah

The H Resort Beau Vallon Beach *****

S-Guide

The H Resort Seychelles se nachází v rozlehlém zálivu Beau Vallon na severu ostrova Mahé. Jedná se o 5* resort na pláži, který je zasazený do svěží přírody Národního parku Morne Seychellios. Hosté zde najdou příjemnou a klidnou atmosféru ve spojení s velmi dobrou úrovní služeb. Suity a pokoje poskytují komfort párům i rodinám s dětmi a přátelská pohostinnost zde navozuje pocit domova. Resort nabízí pestré vyžití, relaxační momenty na krásné pláži, malebné prostředí a osobní služby. Páry zde najdou romantiku i zákoutí pro oslavu jedinečných okamžiků. V The H Resort nechybí ani zábava v podobě pátečního večerního vystoupení a chutné koktejly v baru Trader Vic´s Seychelles.

Cesta z mezinárodního letiště sem trvá asi 30 minut jízdy autem, hlavní město Victoria je vzdálené pouhých 15 minut jízdy.

Restaurace

Hlavní restaurace Vasco´s nabízí snídaně a večeře formou bufetu. Zaměřuje se na speciality mezinárodní i kreolské kuchyně. Pořádají se zde tématické večery. Neformální a zároveň elegantní restaurace Ripples se nachází v blízkosti bazénu, k dispozici jsou osvěžující nápoje a drobné občerstvení. Eden je místem gurmánských kreolských zážitků v autentickém a romantickém prostředí. Podává se zde vynikající výběr čerstvých mořských plodů a grilovaných specialit. Restaurace Seyshima se zaměřuje na asijské pochoutky a sushi s výběrem a la carte nebo na pultu Teppanyaki. Velice vyhlášená je restaurace Trader Vic´s Seychelles, kde si vychutnáte jedinečné speciality francouzské a polynézské kuchyně. K dispozici je posezení na terase s výhledem na lagunu. Sofistikovaný Bar 1502 přináší nabídku delikátních koktejlů, kvalitních vín a lihovin.

Tématická doporučení

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Klimatizace, Televize, Internet, Telefon, Minibar
Aktivity:
Tenis, Bazén, Výlety do okolí , Petanque, Šnorchlování , Jóga, Fitness, Plážový volejbal
Služby:
Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.