Shinta Mani Wild

Tento nově otevřený luxusní lodge je skvělým doplňkem itineráře všech cestovatelů, kteří si svůj pobyt a putování za poznáváním Kambodži chtějí rozšířit o netradiční zážitek v panenské přírodě. Komfort ani kvalitní služby v lodgi rozhodně nechybí. Luxusně zařízené stany totiž nabízí maximální pohodlí, které navíc doplňuje nepřetržitá služba komorníka. Během pobytu mohou lze tedy snadno nasávat kouzlo místní přírody z vlastní terasy nebo během expedicí do džungle. O zážitky je postaráno i v hotelové restauraci a baru. Dopravit se k těmto místům je totiž možné pouze přes zip line a vychutnat oběd nebo oblíbený nápoj si tak mohou hosté s výhledem na překrásný vodopád. Lodge je určený přednostně pro dospělé, děti jsou zde vítány až od 13 let.

Shinta Mani Wild

 • Gastronomie

  Pro hosty jsou připraveny nápoje v Landing Zone Bar a místní speciality z čerstvých lokálních surovin ve Waterfall Restaurant. Restaurace i bar jsou umístěny u vodopádu s úchvatným výhledem do přírody.

 • Aktivity v resortu

  V Shinta Mani Wild na vás čekají nezapomenutelné zážitky. Vydat se můžete na výlet do džungle pěšky, na horských kolech i na kajaku. Další skvělý zážitek na vás čeká v podobě ziplinu, kurzu vaření, nebo při pozorovaní ptáků, kterých je v okolí přes 450 druhů. Po celém dni si pak můžete dopřát hýčkající procedury v pavilionech unikátně usazených mezi obřími kameny. 

 • Ubytování

  Shinta Mani Wild nabízí ubytování v luxusních a velmi komfortních stanech uprostřed džungle. K dispozici je ložnice, obývací část a terasa s výhledem do přírody. Součástí je také služba komorníka. 

 • Poloha

  Shinta Mani Wild leží v srdci kambodžské džungle národního parku Southern Cardamon National Park přibližně 3 hodiny jízdy z letiště Phnom Penh a Sihanoukville. 

Zajala vás Shinta Mani Wild?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Kambodža