< > Skrýt obsah

Kokosové palmy pohupující se ve větru nad zlatou písčitou pláží za šumění vln, to je Amanwella. Na jižním pobřeží Srí Lanky tento luxusní resort poskytuje klidné útočiště s řadou nadstandardních služeb pro dokonalý odpočinek po prozkoumávání různorodé flóry a fauny ostrova. Stavba hotelu je inspirována návrhy slavného místního architekta Geoffreye Bawa a citlivě propojuje hotelový areál s krásou okolní krajiny. Použity jsou zejména regionální materiály, dřevo a kámen. Originální postavení hotelu maximalizuje průhledy na oceán, aby si hosté mohli nerušeně vychutnat krásu tohoto místa.

Amanwella je ideálním zákoutím pro nerušenou četbu, relaxaci, běh nebo procházky po zálivu, při kterých můžete sledovat místní rybáře.  Zaplavat si můžete v bezpečí zátoky nebo v úžasném bazénu s panoramatickým výhledem. Zvláště působivé je odtud sledovat západ slunce nořícího se za horizont. V blízkosti hotelu se nachází heliport, místní letiště a také město Tangalle. 

Restaurace

Restaurace a Beach Club nabízejí nepřeberné množství místních specialit připravovaných jen z kvalitních čerstvých surovin. Nedaleko od hotelu se nachází želví rezervace Rewaka, kde můžete soukromě povečeřet na pláži a poté sledovat jak obří želvy kladou vajíčka při měsíčním světle. Gastronomickou zajímavostí je možnost zavítat na místní trhy se šéfkuchařem a dozvědět se tak více o úrodě a produktech ostrova.

Aktivity:
Pěší turistika, Potápění, Jóga, Surfování, Fitness, Rybolov
Služby:
Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.