< > Skrýt obsah

Hotel Amaya Lake se nachází asi 3 hodiny jízdy z letiště v oblasti tak zvaného Kulturního trojúhelníku. Jde o ekologický resort, který nabízí klidný pobyt a příjemné prostředí pro trávení volného času.

Hotel je postaven v harmonii se svým prostředím, všechna místa Amaya Lake jsou obklopena zelení, každé ráno se zde proto můžete probouzet za zpěvu ptáků a šumění stromů. Pokoje jsou laděny v jemných, zemitých barvách, vybavené elegantním dřevěným nábytkem. Apartmány, které jsou vhodnější pro náročnější klienty, se navíc mohou pochlubit vlastním bazénem a masážní vanou. Tato část hotelu patří do Small Luxury Hotels of the Worlds.

Součástí komplexu je ajurvédské wellness, které je zároveň centrem jógy a relaxačních masáží. Hotel nabízí svým klientům i jednodenní výlety na sloní safari nebo procházky džunglí.

Restaurace

Resort nabízí pro hosty několik možností stravování. Restaurace Samara nabízí nespočet místních i mezinárodních specialit formou bufetu. Každý den si můžete jídla vychutnat při tónech orientální hudby. Amaya Lake Bar nabízí nádherný výhled do zahrad, který si můžete vychutnat s koktejlem v ruce. Také máte možnost povečeřet na jakémkoliv místě v resortu nebo v soukromí vlastního pokoje.

Tématická doporučení

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Klimatizace, Telefon, Trezor, Internet, Minibar
Aktivity:
Jízdní kola, Kulečník, Bazén, Procházky do přírody, Romantické večeře, Stolní tenis, Tenis
Služby:
Lázně, Hlídání dětí, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.