< > Skrýt obsah

Cinnamon Citadel *****

S-Guide

Cinnamon Citadel je příjemný hotel ideální pro milovníky tropické přírody, neboť se nachází v horách nad ohybem řeky Mahaweli asi 3,5 hodiny jízdy z letiště. Ubytovat se zde můžete v dobře zařízených prostorných pokojích, které svým návštěvníkům dopřejí veškerý komfort a výhled na místní přírodu. Pro relaxaci je v hotelu k dispozici wellness centrum. Cinnamon Citadel se může pochlubit také nádherným venkovním bazénem.

Oblíbenou místní atrakcí v blízkém okolí je třeba výlet do sloního sirotčince Pinnawala nebo do slavného posvátného chrámu Buddhova zubu, který leží přibližně 20 minut jízdy od hotelu. Do města Kandy cesta zabere pouhých 15minut jízdy autem. 

Restaurace

Panorama Restaurant nabízí kromě chutných pokrmů i nádherný výhled na okolní krajinu. Jídla se zde podávají formou bufetu, který nabízí pestrý výběr z mnoha mezinárodních kuchyní. Cafe C je a la carte restaurací a nabízí široký výběr kontinentálních jídel. Maximální kapacita je zde 60 hostů, tudíž je zde možné pořádat i soukromé oslavy nebo firemní meetingy.

Koktejly a nápoje jsou hlavní nabídkou v Lounge Baru, kde večery doprovází živá hudba.

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Minibar, Televize, Trezor
Aktivity:
Bazén, Posilovna, Procházky do přírody, Pěší turistika
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.