< > Skrýt obsah

Cinnamon Lodge Habarana *****

S-Guide

Hotel Cinnamon Lodge Habarana byl postaven na základě repliky základů blízkých zřícenin starobylého paláce a následně kláštera Ritigala. Hostům se zde nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích a suitech, chutná gastronomie, lázně a venkovní bazén.

Cinnamon Lodge Habarana je pravým místem pro všechny, kteří se rádi nechávají unášet atmosférou dávných časů, dále pro milovníky přírody a také dobrodruhy. Toto místo zasazené do okouzlující přírody ostrova zklidňuje duši, probouzí mysl a poskytuje komfort pro odpočinek zejména po dnech trávených objevováním Srí Lanky. V blízkosti se nachází třeba Národní park Minneriya a cesta z letiště zabere asi 4 hodiny jízdy autem.

Restaurace

Restaurace The Lotus se zaměřuje na skvělý kulinářský zážitek a připravuje jídla z čerstvých produktů vlastní farmy. The Veranda nabízí výběr ze skvělých pokrmů nebo také klidné posezení u cejlonského čaje. Ehala je velká venkovní restaurace, kde jsou pokrmy podávány formou bufetu. Koktejly a nápoje Vám nabídnou v Turkers baru.

Vybavení:
Televize, Telefon, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Minibar
Aktivity:
Bazén, Tenis, Pěší turistika
Služby:
Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.