< > Skrýt obsah

Shangri-La´s Hambantota Resort *****

S-Guide

Shangri-La´s Hambantota Resort & Spa vítá své hosty vřelou pohostinností spojenou s jedinečným kouzlem Srí Lanky od června 2016. Tento luxusní 5* resort leží asi 4,5 hodiny jízdy z mezinárodního letiště přímo na pláži s výhledem na nedotčené jižní pobřeží ostrova.

Pro svou přirozenou krásu je resort vhodný pro romantickou dovolenou v páru. Skvělé zázemí se zde dostane také rodinám s dětmi, pro které je speciálně připravena celá řada služeb i aktivit včetně zábavy v dětském klubu. 

Shangri-La´s Hambantota Resort & Spa  je velice dobře vybaven, hosté zde najdou několik obchodů, vesnici, která oslavuje umění místních řemeslníků, dále moderní fitness centrum a sportovní vyžití  včetně 18-ti jamkového golfového hřiště.

Neodmyslitelnou součástí Shangri-La´s Hambantota jsou lázně CHI. Ty se vyznačují výjimečnými čínskými a ájurvédskými procedurami a jsou místem osobního klidu a pohody.

Resort svým hostům nabízí i  gurmánské zážitky a spoustu vynikajících kulinářských specialit. Najdete zde například restauraci inspirovanou slavnými pouliční stánky jihovýchodní Asie i pochoutky srí-lanské kuchyně.

Restaurace

Restaurace Bojunhala přiláká hosty na místní speciality, bohatý bufet nebo výběr a-la-carte nabízí přímo kulinářskou cestu po Srí Lance. Hosté se zde mohou naučit své oblíbené pokrmy také připravit během výukových lekcí vaření. Restaurace Sera využívá čerstvé suroviny z místních zdrojů, dále z Thajska, Singapuru, Malajsie a Číny, které připravuje přímo před zraky hostů. Užijete si tu příjemné posezení v rodinném stylu a osvěžující nápoje. Bar Gimanhala má v nabídce zdravé a čerstvé nápoje, šťávy, čaje a koktejly. Nebo si zde můžete dopřát sklenku šampaňského při západu slunce. Ulpatha Lounge je ideálním místem pro občerstvení a odpočinek po golfu, zajímavostí je především bohatý výběr whisky i ostatních nápojů.

Tématická doporučení

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Televize, Telefon, Internet, Minibar
Aktivity:
Stolní tenis, Aktivity pro děti, Jogging, Aktivity pro teenagery, Výlety do národních parků, Golf, Bazén, Trekking, Lety balonem, Jóga, Šipky, Fitness, Bowling, Aquagym, Petanque, Meditace, Výlety do chrámů, Lanový park, Pěší turistika, Lezení po skalách, Plážový volejbal, Jízdní kola
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Poštovní služby, Klub pro teenagery, Lékař, Čistírna, Lázně, Knihovna, Helipad, Obchody

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.