< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

S-Guide

Resort ve stylu thajské vesničky nabízí klidné prostředí, krásnou písčitou pláž a soukromí ve vilách s vlastním bazénem. V těsné blízkosti Anantara Phuket Villas najdete menší nákupní centrum a další řadu resortů. V dosahu 30 minut jízdy autem je dostupná pláž Patong, nesčetné množství restaurací a rušný noční život. Gastronomické zážitky nabízí zvláště hotelová restaurace Sea.Fire.Salt, jejíž specialitou jsou pokrmy podávány na horkých solných kamenech.

Páry se mohou v resortu těšit na soukromí ve vilách, krásnou pláž i romantiku. Procházky či večeře na pláži při západu slunce skutečně přinesou nezapomenutelné okamžiky.

Restaurace

La Sala je hlavní hotelová restaurace s nabídkou thajské a italské kuchyně.

Sea.Fire.Salt nabízí především pokrmy z ryb a plodů moře. Zajímavostí této restaurace je podávání pokrmů na horkých solných kamenech a rovněž dochucení pokrmů someliérem, který Vám s výběrem vhodné soli pro vybrané menu poradí.

V The Tasting Room si můžete dopřát individuálně sestavené menu s pokrmy, které dokonale sladí chutě k Vašemu oblíbenému vínu.

The Tree House s velmi příjemnou atmosférou, thajským tapas a koktejly naleznete na netradičním místě v koruně stromu.

Infinity je k dispozici u bazénu, kde se můžete osvěžit čerstvým džusem, koktejly nebo lehkým „snackem“.

Na přání Vám resort připraví romantickou večeři s dekoracemi ve Vaší vile nebo jiném vybraném místě.  

Tématická doporučení

Relaxaci v Anantara Phuket Villas páry najdou nejen v lázních či na lehátkách u bazénu, ale také ve vilách, které poskytují hostům naprosté soukromí. Páry se mohou těšit i na romantiku, zejména při západu slunce. 

Vybavení:
Telefon, Dokovací stanice pro iPod, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Trezor, Televize, Minibar, DVD přehrávač
Aktivity:
Jízdní kola, Tenis, Aerobik, Bazén, Jóga, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu, Kurzy vaření, Fitness
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Hlídání dětí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.