< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Banyan Tree Phuket *****

S-Guide

Resort leží na severozápadě ostrova Phuket, pouhých 30 minut jízdy z Patong Beach, kde najdete množství restaurací a rušný noční život. Z letiště International Phuket Airport trvá transfer 20 minut.

Banyan Tree Phuket s nádechem thajské tradice nadchne hosty pro své klidné prostředí. V těsné blízkosti se nachází golfové hřiště i množství restaurací, kam je pro hosty hotelu zajištěna doprava zdarma. Pohyb po hotelu hostům usnadňují také kola, která je možné si zapůjčit a využívat po celou dobu dovolené. 

Restaurace

Watercourt s asijskou a americkou snídaní do pozdních ranních hodin hostům nabízí také a-la-carte menu s variací pokrmů z plodů moře. V Saffron hosté mohou ochutnat speciality thajské kuchyně připravené podle tradičních receptů s originálními ingrediencemi.Tamarind potěší zejména milovníky sushi, menu však zahrnuje také pokrmy středomořské kuchyně a plody moře.

Banyan Café je ideálním místem pro posezení u kávy nebo lehký oběd. Koktejly a jiné nápoje dle Vašeho výběru pak můžete vyhledat také v Pool Baru Lobby Bar & Wine Rack.

Nabídka hotelové kuchyně je pestrá a množství dalších restaurací najdete i v blízkém okolí. Nebudete-li se chtít vydat mimo Vaši vilu, můžete si v jejím pohodlí dopřát snídani, oběd i večeři.

Tématická doporučení

Vily Banyan Tree Phuket poskytují soukromí a tím i klidný, ničím nerušený pobyt. Dovolenou si mohou hosté zpříjemnit v luxusních lázních, na písčité pláži nebo při golfu. 

Vybavení:
Audio/ Video systém, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Telefon, Klimatizace, Minibar, Internet, Televize
Aktivity:
Jóga, Tai Chi, Jízdní kola, Tenis, Fitness, Kurzy vaření, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu, Aerobik, Bazén
Služby:
Knihovna, Dětský klub, Hlídání dětí, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.