< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Banyan Tree Samui *****

S-Guide

Resort se nachází na jihovýchodě ostrova Koh Samui pouhých 19 km od mezinárodního letiště Samui International Airport.

Banyan Tree Samui nabízí kaskádovitě postavené vily s vlastním bazénem a krásnými výhledy do okolí, luxusní ubytování a romantické, klidné prostředí. Relaxaci si hosté mohou zpestřit sportovními aktivitami nebo procedurami v lázních s netradičním konceptem, které vřele doporučujeme. Zázemí v resortu naleznou především páry, avšak Banyan Tree Samui vřele vítá i rodiny s dětmi.

Restaurace

The Edge s nabídkou mezinárodní kuchyně servíruje také snídaně formou bufetu. Saffron zaujme především milovníky thajských specialit a Sands se jako plážová restaurace zaměřuje na kuchyni z plodů moře.

Nebudete-li se chtít vydat do restaurací, můžete posnídat, poobědvat či večeřet v pohodlí Vaší vily. Na přání Vám také hotel zajistí privátní večeři na pláži s romantickými dekoracemi – Dinner of the Legend: Samui Episode.

Osvěžující nápoje si můžete dopřát při relaxaci u bazénu v Pool Baru, nebo v elegantním prostředí Lobby Lounge

Tématická doporučení

Lázně hotelu Banyan Tree Samui nabízí nesčetné množství terapií a procedur s vynikající péčí profesionálů. Součástí „Spa menu“ je také nevšední hydrotermální terapie Rainforest, složena z několika procedur. Zahrnuje takzvanou procházku deštěm, páru, tělový peeling a sprchu, tělový zábal-rasul, švýcarskou sprchu, saunu a ledovou fontánu, masáž chodidel, vitality bazén a masáž dle výběru. 

Banyan Tree Samui je ideální místo pro romantickou dovolenou ve dvou. Klidné prostředí a služby na vysoké úrovni jsou zárukou luxusní a ničím nerušené dovolené.  

Vybavení:
Trezor, Televize, Telefon, Minibar, Internet, Blue-ray rádio a DVD přehrávač, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Jóga, Bazén, Vodní sporty, Fitness
Služby:
Knihovna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Komorník na zavolání, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.