< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons Koh Samui *****

S-Guide

Resort se nachází na severozápadě ostrova Koh Samui. Z mezinárodního letiště Samui International Airport trvá transfer autem přibližně 30 minut.

Společně s luxusními službami, výhledem na Siamský záliv, bujnou vegetací s kokosovými palmami a privátní pláží nabízí Four Seasons Samui svým hostům dokonalé prostředí pro dovolenou ve dvou i s rodinou. Hostům je ve vilách umístěných v hotelových zahradách poskytnuto naprosté soukromí a velmi pečlivý servis. Four Seasons se může pochlubit také výtečnou gastronomií, vřele doporučujeme nedělní barbeque na pláži zpestřené doprovodným programem s místními tanci. 

Restaurace

Koh Thai Kitchen and Bar s krásnými výhledy na okolí nabízí hostům snídaně formou bufetu a speciality místní kuchyně.

Menu restaurace Pla Pla se může pochlubit pestrou nabídkou lehkých pokrmů a specialit z ryb a plodů moře.

Množství nápojů včetně čerstvých džusů a koktejlů nabízí hostům KOH Bar i plážový Beach Bar.

Beach Barbecue je pořádáno každou neděli od 19.00 hodin. Hosté si mohou vybrat z pokrmů thajské i celosvětové kuchyně, které jsou nabízeny formou bufetu. Příjemnou atmosféru večerního posezení zpestřuje program doplněný místními tradičními tanci.

Castaway Dinner je pořádáno každé úterý a pátek pro limitovaný počet hostů. Hlavní nabídkou menu jsou ryby a plody moře připravené tradičním místním stylem.

Bounty of Thailand je pořádáno v hlavní restauraci KOH každou středu od 19.00 do 22.00 hodin. Tyto večery jsou věnovány tradiční kuchyni, hudbě a dalším thajským tradicím, se kterými se můžete seznámit. 

Tématická doporučení

Vily jsou umístěny v kopcích a zahradách s bujnou vegetací, což přináší naprosté soukromí, které páry pro klidnou dovolenou vyhledávají. Milovníci romantiky se mohou těšit na krásné výhledy, romantické chvíle na pláži či společnou relaxaci v hotelových lázních.  

Vily a rezidence nabízí pohodlné ubytování rodin i skupinám přátel. Pro děti od 2 do 12 let je denně připravován program v dětském klubu, nechybí ani služba hlídání, kterou doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem. 

Vybavení:
Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Minibar, Televize, Telefon, Dokovací stanice pro iPod, Internet, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Tenis, Thai Box, Bazén, Tai Chi, Fitness, Vodní sporty, Jóga, Kurzy vaření
Služby:
Hlídání dětí, Čistírna, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Knihovna, Komorník na zavolání

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.