< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Peninsula Bangkok *****

S-Guide

Cesta automobilem z mezinárodního letiště Suvarnabhumi International irport trvá k hotelu do centra Bangkoku okolo 50 minut.

V Peninsula Bangkok hosté ocení snadnou dostupnost nákupních center i významných míst města. Navíc díky svému tvaru písmene W poskytuje každý pokoj hotelu úchvatné výhledy na Bangkok a loďky proplouvající po řece Chao Phraya, zejména ve večerních hodinách. Pro relaxaci po dlouhé cestě z Evropy jsou v hotelové zahradě připraveny kvalitní lázně s množstvím tradičních místních i světových procedur a nechybí ani chutná gastronomie.

Restaurace

Výtečné speciality čínské kuchyně nabízí vyhlášená hotelová restaurace Mei Jiang. Tradiční thajská kuchyně je hostům představena na menu restaurace Thiptara. V River Cafe & Terrace najdou hosté mezinárodní kuchyni podávanou formou bufetu. Obzvláště příjemná a romantická atmosféra je v této restauraci ve večerních hodinách.

The River Bar, The Bar a The Peninsula Pool Bar nabízí hostům širokou škálu nápojů včetně koktejlů. Ve večerních hodinách je atmosféra zejména příjemná v The River Bar. 

Vybavení:
Televize, Klimatizace, CD/ DVD Přehrávač, Trezor, Telefon, Internet
Aktivity:
Aktivity pro děti, Fitness, Tenis, Bazén
Služby:
Hlídání dětí, Čistírna, Hotelová lodní doprava, Lázně, Helipad, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.