< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Luxusní resort Rayavadee Krabi leží v srdci poloostrova Phranang na okraji národního podmořského parku Krabi Marine National Park. Cesta z letiště zabere přibližně hodinu a transfer k břehům poloostrova kombinuje jízda automobilem a motorovým člunem.

Rayavadee, obklopený útesy a bohatou florou, je jedinečným místem pro dovolenou v Thajsku. V odloučeném tichém ráji mohou hosté relaxovat v hotelové zahradě poseté kokosovými palmami, na pláži nebo v lázních, jejichž unikátní nabídka procedur je založená na místní tradici a filozofii. Lázně Rayavadee jsou navíc hodnoceny jako jedny z nejlepších v Thajsku.
Kromě příjemného prostředí Vás osloví také ubytování ve vilách a suitech s typickou thajskou architekturou a velmi elegantním vybavením. Především páry vyhledávající romantiku budou na Krabi spokojeni, zázemí však najdou i rodiny s dětmi. 

Restaurace

V hotelu mohou hosté navštívit 4 hotelové restaurace s vynikající gastronomií a vřelým servisem. Raya Dining nabízí jídla mezinárodní kuchyně a nově i pochoutky z grilu. Asijské pochoutky hosté naleznou na menu v Raitalay Terrace a typicky thajské speciality jsou podávány v Krua Phranang. Nevšední a velmi jedinečné prostředí naleznou hosté v The Grotto. Tato restaurace je umístěna pod útesem s výhledem na moře a její předností jsou pokrmy připravené z plodů moře. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Klimatizace, Televize, Telefon
Aktivity:
Fitness, Výlety lodí, Lezení po skalách, Kurzy výroby tradičních květinových náhrdelníků , Vodní sporty, Aktivity pro děti, Squash, Tenis, Kurzy tradiční dekorace z ovoce, Kurzy vaření
Služby:
Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.