< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Six Senses Koh Yao Noi *****

S-Guide

Z letiště Phuket International Airport na ostrov Koh Yao Noi jsou zajištěny transfery automobilem a následně z přístavu rychločlunem. Cesta mezi ostrovy trvá okolo 45 minut a hostům nabízí úžasný zážitek při pohledu na okolní ostrovy, které sahají vysoko nad hladinu moře.

Six Sesnses Koh Yao Noi je velmi klidný resort s výjimečnou lokalitou a vysokou kvalitou služeb, které navíc doplňuje služba komorníka. Vily posazené do místní přírody poskytují hostům naprosté soukromí. Dech beroucí výhledy na okolní ostrůvky ocení páry na romantické dovolené stejně jako rodiny toužící po relaxaci. Resort se může pochlubit i širokou škálou aktivit, jejichž zpestřením je kino pod širým nebem.

Restaurace

The Living Room kromě snídaní formou bufetu nabízí pestrý výběr delikates. The Dining Room & Chef´s Table je hlavní restaurace s nabídkou degustačních menu a kurzů vaření.
Lehké pokrmy a menu s thajskými specialitami najdete v The Hilltop Reserve, kde si kromě lahodné večeře můžete vychutnat romantické výhledy na Phang Nga Bay.

Osvěžující nápoje a koktejly si mohou hosté dopřát v relaxačním baru The Den.

Tématická doporučení

Výhledy z vil na ostrovy vyčnívající nad hladinu moře jsou skutečně velmi romantické. Pokud k tomuto přidáme naprosté odloučení od rušného dění světa a soukromí ve vilách, je Six Senses Koh Yao Noi výbornou volbou pro líbánky či společné chvíle ve dvou. Zpestřením pobytu pro páry bývá i promítání filmů pod širým nebem.  

Vybavení:
Trezor, DVD přehrávač, Telefon, Klimatizace, Televize, Internet, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Dokovací stanice pro iPod
Aktivity:
Thai Box, Kurzy vaření, Exkurze s jízdou na kajaku, Aktivity pro děti, Jízdní kola, Bazén, Potápění, Výlety na ostrov Phi Phi rychločlunem, Lezení po skalách, Fitness, Vodní sporty, Kino pod širým nebem, Plavby lodí, Degustace vína, Exkurze s jízdou na kolech
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Komorník na zavolání

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.