< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Six Senses Samui *****

S-Guide

Přírodní styl hotelu Six Senses Samui a velmi klidné prostřední uvítají zejména ti, kteří se chtějí odloučit od světa a nechat se hýčkat osobitými luxusními službami. Z každé vily si mohou hosté dopřát výhled na Thajský záliv a restaurace pro svou romantiku při západu slunce nadchnou především páry.

Z letiště Samui International Airport na sever ostrova do resortu Six Senses Samui trvá cesta autem pouhých 15 minut.

Restaurace

Dining On The Hill je celodenně otevřená restaurace s Asijskými specialitami, na menu nechybí ani pokrmy thajské kuchyně.

Dining On The Rocks v blízkosti útesů hostům poskytuje kvalitní servis a výtečnou, moderní kuchyni. Restaurace je oblíbená především páry, a to pro romantické a slavnostní okamžiky.

Wines On The Hill nabízí hostům rozmanité množství druhů vín z celého světa. Osvěžující nápoje včetně koktejlů jsou po celý den servírovány v Drinks On The Hill & On The Rocks.  

Tématická doporučení

Dovolená ve dvou je pro páry v resortu Six Senses oázou klidu a romantiky. Dining on the Rocks pro významné okamžiky připraví párům separátní stůl, proto se hotel může pochlubit velkým množstvím zasnoubení právě v této restauraci.  

Vybavení:
Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Trezor, CD/ DVD Přehrávač, Telefon, Televize, Internet
Aktivity:
Jízdní kola, Rybolov s místními rybáři, Potápění, Exkurze s návštěvou místních chrámů, Kurzy vaření, Aktivity pro děti, Bazén, Fitness, Vodní sporty
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Komorník na zavolání

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.