< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Resort leží na severozápadní straně ostrova Phuket, pouhých 15 minut jízdy autem z letiště Phuket International Airport.

Trisara posazená v kopci s výhledem na Andamanské moře, obklopená tropickými zahradami se může pochlubit luxusním ubytování ve vilách s vlastním bazénem a stejně tak vysoce kvalitními službami, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Resort si zamilují především hosté toužící po nerušeném klidu a naprostém soukromí.

Restaurace

The Deck nabízí hostům pokrmy thajské i mezinárodní kuchyně po celý den. Trisara Seafood ocení milovníci pokrmů z plodů moře a ryb, které jsou hlavní nabídkou restaurace.

The Bar jako hlavní bar restaurace nabízí hostům širokou škálu nápojů, koktejlů, dezertů a tapas. Pool & Beach nabízí hostům při relaxaci na pláži výběr z lehkých jídel jako jsou saláty a sandwiche.

Trisara pořádá tématické kulinářské večery jako je barbeque na pláži nebo thajské večery. Nabízí také možnost zajistit servis pokrmů v pohodlí Vaší vily.  

Tématická doporučení

V luxusním pohodlí své vily si mohou páry vychutnávat naprostého soukromí, stejně jako relaxaci či romantiku při západu slunce.  

Vybavení:
Minibar, Televize, Klimatizace, Internet, DVD přehrávač, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor
Aktivity:
Golf v okolí hotelu, Jóga, Thai Box, Motorové čluny, Tenis, Plavby lodí, Fitness, Bazén, Vodní sporty
Služby:
Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.