The Chedi Andermatt

V oblíbené lyžarské oblasti Andermatt se nachází elegantní hotel The Chedi, který vás nadchne svým jednoduchým, avšak vytříbeným designem. Jeho hlavní inspirací se staly díla barokního malíře Petera Paula Rubense a asijská kultura. Vše je zde promyšleno do posledního detailu. Ve svém apartmá si budete připadat jako v relaxačním chrámu. Naprosté uvolnění naleznete v krásném wellness o neuvěřitelné ploše 2.400m2 a k ničím nerušené dovolené také přispěje pohodlná doprava hotelovým schuttelem až do nedalekého rozsáhlého lyžařského střediska.

The Chedi Andermatt

 • Gastronomie

  Za labužnickým zážitkem se můžete vydat do jedinečné hotelové restaurace, která byla oceněna 14 Gault & Millau body. Restauraci dominuje otevřená kuchyně, v které se před vašemi zraky připravují delikatesy ve čtyřech různých stylech. Díky otevřenému prostoru uvidíte šéfkuchaře Armina Egliho přímo v akci, což dodá na autenticitě gourmet zážitku. Můžete se těšit na japonskou, thajskou, světovou a tradiční švýcarskou kuchyni. Vyjímečným prvkem je rozsáhlá prosklená sýrárna s výběrem nejlahodnějších švýcarských sýrů nebo vinárna s nejlepšími švýcarskými a světovými víny. V lobby si dopřejete chvíle klidu při popíjení lahodného nápoje a v doutníkové knihovně si budete moci vybrat ze široké nabídky více než 540 druhů doutníků. Závěrem dne vás v útulné baru zahřeje otevřený krb a nabídka výborných koktejlů.

 • Aktivity v resortu

  Hotel se nachází ve vyhlášené lyžařské oblasti Andermatt, která je vhodným místem jak pro pokročilé lyžaře, tak začátečníky. Nad 100 kilometrů skvěle upravených sjezdovek a vysokohorská poloha zaručují nejkvalitnější podmínky pro vaše zimní radovánky. Zasloužený odpočinek si po dlouhém dnu na svahu můžete dopřát v rozsáhlém wellness. Tento kouzelný prostor o rozloze 2.400 m2 nabízí nekončený relax a klid. Poklidno atmosféru si užijete hned v několika saunách, v krásném vnitřním vyhřívaném bazénu a nebo si budete moci dopřát péče nejšikovnějších masérů, kteří se postarají o uvolnění všech vašich svalů. Věřte, že po návštěvě wellness se budete cítit jako znovuzrození. Pro úspěšný začátek dne můžete navštívit pravidelné lekce jógy, pod vedením školeného jogína a nebo můžete využít možnosti neomezeného vstupu do posilovny. 

 • Ubytování

  V apartmá a pokojích hotelu The Chedi se můžete spolehnout na nejlepší kvalitu a opravdu elegantní design. Dřevo zde hraje hlavní roli a je doplněno hřejivým osvětlením, které dodává celému prostoru na útulnosti. Pokoje a partmá jsou dostatečně prostorné jak pro páry, tak pro pobyt rodin s dětmi.

 • poloha

  Hotel Chedi Andermatt se nachází ve středu Švýcarska a cesta z Prahy osobním automobilem vám zabere zhruba 9 hodin. Pokud se rozhodnete cestovat leteckou dopravou, nejbližší mezinárodní letiště v Curychu je zhruba hodinu a půl daleko cesty automobilem.

Zaujal Vás The Chedi Andermatt?

Kontaktujte mě a já se ráda postarám o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Tereza Brychová
Nezávazná poptávka

Další hotely Švýcarsko