< > Skrýt obsah

Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

S-Guide

Vítejte na místě, kde se mýtická atmosféra hory Monkey Mountain  setkává s luxusem. Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort je zasazený ve svazích tropického deštného pralesa na slavném poloostrově Son Tra. Resort nabízí panoramatický výhled na moře a privátní zátoku s 700 metrů dlouhou pláží. Vydejte se na okouzlující cestu do kulturního bohatství této fascinující oblasti, která je jedním z nejkrásnějších míst v regionu. Ubytování spojuje mistrovství tradičního vietnamského designu a moderní architektonický vkus v klidné útočiště pohody. 

Město Danang je umístěno na půli cesty mezi Hanojí na severu a jižní metropolí Ho Chi Minh City, dříve Saigon. Cesta z mezinárodního letiště Danang trvá do resortu jen 20 minut. Na závěr je cesta zpestřena prostřednictvím krátké a velkolepé jízdy lanovou dráhou. Každodenní bezplatná kyvadlová doprava spojuje hosty toužící po výletu do rušných uliček Danangu či s půvabným městem Hoi An.

 

Restaurace

Hlavní restaurace Citron nabízí mistrovskou kuchyni se zaměřením na místní regionální vietnamské pochoutky a překrásně zpracované středomořské speciality. La Maison 1888 je restaurace s designem francouzského panského sídla, kde má michelinský šéfkuchař poslání vytvořit pro každého hosta jedinečný kulinářský zážitek. Součástí restaurace je nadčasově elegantní Buffalo Bar, který nabízí prémiový výběr doutníků z Kuby a exkluzivních nápojů, včetně vybraných vín, koňaku, stárnoucí whisky a vodky. Relaxovat můžete ve stylovém prostředí plážové restaurace Barefoot s výhledem na moře, kde vám připraví speciality z čerstvých mořských plodů. Extra dlouhý bar na soukromé pláži s příhodným názvem L_o_n_g Bar nabízí osvěžující koktejly a drobné občerstvení v moderním prostředí. Na přání hostů je možné uspořádat například privátní večeři při svíčkách na vybraném místě v resortu nebo grilování s přáteli na pláži.

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Minibar, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Televize, Telefon
Aktivity:
Tenis, Stolní tenis, Kurzy vaření, Vodní sporty, Bazén, Pěší turistika, Rybolov, Jízdní kola, Fitness, Šnorchlování , Jogging, Výlety do okolí , Jóga, Výlety do místních škol , Tai Chi
Služby:
Knihovna, Vybavení na grilování , Pořádání konferencí a významných příležitostí, Pedikúra, Klub pro teenagery, Lázně, Club InterContinental, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.