< > Skrýt obsah

Six Senses Con Dao *****

S-Guide

Luxusní 5* resort Six Senses Con Dao je zasazen do úchvatné oblasti jižního Vietnamu na ostrově Con Dao, který je po desetiletí chráněn jako národní park a mořská rezervace. V souladu s filozofií Six Senses hotel nabízí moderní design a zároveň odráží atmosféru tradiční rybářské vesnice. Je zde kladem velký důraz na ekologii a trvale udržitelný rozvoj. Z toho důvodu si resort pěstuje také vlastní potraviny v bio kvalitě.

Hosté se zde mohou těšit na elegantní a prostorné vily obklopené svěží tropickou vegetací a úchvatný výhled na moře. U každé vily je k dispozici privátní infinity bazén. Pokud hledáte příjemné a nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu můžete vybírat z nabídky více ložnicových vil. Six Senses Con Dao přináší celou řadou aktivit pro všechny věkové kategorie, zážitky jsou zde klientům přizpůsobeny na míru.

Do resortu se lze dopravit vnitrostátním letem z Ho Či Minova Města, který trvá 50 minut a lze ho rezervovat přímo v hotelu. 

Restaurace

V restauraci na pláži By the Beach Restaurant si po celý den vychutnáte pokrmy světové kuchyně s důrazem na současné trendy, včetně čerstvých mořských plodů a produktů pocházejících z místních surovin. Restaurace Vietnamese by the Market nabízí autentický zážitek z tradičního vietnamského jídla, které je připravováno týmem místními kuchařů. Během dne se můžete osvěžit v baru u bazénu nebo si dopřát osvěžující koktejl v baru Elephant. V Six Senses Con Dao si můžete nechat připravit večeři podle vašich přání přímo od šéfkuchaře nebo navštívit vinný sklep. Stolovat můžete také v pohodlí své vlastní vily.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Internet, Minibar, Telefon
Aktivity:
Kurzy vaření, Šnorchlování , Degustace vína, Pěší turistika, Výlety do okolí , Observatoř s teleskopem, Bazén, Jóga, Vodní sporty, Rybolov, Aktivity pro děti, Jízdní kola, Fitness, Eco golf , Potápění
Služby:
Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Knihovna, Eko centrum, Obchod se suvenýry, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.