< > Skrýt obsah

Nově otevřený Zuri Zanzibar se nachází na západní straně ostrova na pláži Kendwa, pouhou hodinu jízdy od města Stone a jeho mezinárodního letiště. Tento úžasný resort s českými kořeny nabízí pro dovolenou luxus s vřelou místní pohostinností, krásnou bílou písčitou pláží, tyrkysovým mořem a nezapomenutelnými západy slunce. Romantická atmosféra a kouzelné klidné prostředí si proto užijí především páry, pro které je Zuri doslova stvořený.

Pro nerušený pobyt si mohou hosté zvolit bungalovy v zahradách, suity nebo vilky s výhledem na moře. Známí návrháři Jestico + Whiles propojili požadavky na cestovní ruch 21. století s ekologickou architekturou a jedinečnou atmosférou ostrovů Zanzibaru. V resortu proto nechybí moderní vybavení ani design inspirovaný místní kulturou. 

Nejvíce spokojeni zde budou milovníci odpočinku na pláži. K aktivnímu vyžití nechybí vodní sporty včetně potápění, plavba na tradiční lodi dhow při západu slunce či speciální výlety a exkurze za poznáním ostrova.

Restaurace

ZURI ZANZIBAR nabízí splynutí evropské, africké, arabské a indické kuchyně, vytvořením senzačních chutí a přinesením toho nejlepšího z Indického oceánu na talíř.

Velkolepé přírodní prostředí nabízí ideální kulisu pro výjimečný kulinářský zážitek, ať už se rozhodnete být na pláži, u bazénu, na jedné z předních restaurací hotelu Zuri Zanzibar nebo v soukromí svého vlastního ubytování.

Main Restaurant & bar
Restaurace Upendo má výhled na celé letovisko a podává pokrmy mezinárodní kuchyně s mixem Afriky a Indického oceánu. V restauraci vládne uvolněná, zanzibarská atmosféra a živá kuchařská show z něj dělá ideální místo pro snídani a večeři, zatímco jeho samostatné poschodí je ideální pro soukromé akce nebo skupinové večeře.

Peponi bar v Zuri Zanzibar nabízí pohodlné lavičky a pohovky pro klidnou a uvolněnou atmosféru. Přepněte se ze slunce přímo do chladivého stínu baru Peponi a vychutnejte si jeho vysoce kvalitní výběr džinů a doutníků.

Pool restaurant & bar 
Restaurace Maisha je vyzdobena v šik, africkém stylu a má příjemné prostředí s bez starostní, africkou atmosférou. Je ideálním místem pro vychutnání si výhledu na oceán. Hosté si mohou vychutnat jedinečné splynutí kuchyni, která kombinuje chutě jižní Evropy a Indického oceánu po celý den, a po domluvě, typické jídla Středního východu a Ománu k večeři.
 

Beach restaurant & bar
Plážová restaurace a bar zahrnuje své přírodní prostředí s moderními, ale autentickými prvky. Můžete si vychutnat jednohubky a obdivovat úžasný západ slunce na pláži Kendwa a krásné hvězdné nebe. Vyberte si z široké nabídky originálních koktejlů, aperitivů a speciálních osvěžujících nápojů, včetně koktejlů z cukrové třtiny a smoothies.

Dhow Bar
Nachází se na soukromé pláži v přední části vily, soukromý plážový bar nabízí neformální, ale elegantní atmosféru pro hosty ubytované v luxusních apartmánech a vilách. 

Vybavení:
Televize, Telefon, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Jóga, Bazén, Petanque, Potápění, Plavání, Plážový volejbal, Plážové sporty, Plavby lodí, Šnorchlování , Meditace, Posilovna, Rybolov

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.