Shangri-La Abu Dhabi

Spojené arabské emiráty jsou zemí, kde potkáte luxus snad na každém kroku. Právě za monumentálností a unikátní krásou sem každý rok míří tisíce turistů, kteří touží zažít jedinečnost a nechat se hýčkat v místních luxusních resortech. Pokud o návštěvě této úchvatné země toužíte i vy, máme pro vás tip, kterým je skvostný resort Shangri-La Hotel Qaryt Al Beri ležící v hlavním městě Abu Dhabi.

Proč navštívit Shangri-Lu v Abu Dhabi!

 • Stylové pokoje a perfektní servis

  Resort má k dispozici celkem 213 pokojů, které mají vlastní balkon nebo terasu. Ze všech je úchvatný výhled na okolí, město a ikonickou mešitu Grand Mosque. Toužíte-li po soukromí, měla by se vaší volbou stát jedna z 6 vil s privátním bazénem. Vybavení pokojů je luxusní a potěší oko arabským stylem. V hotelu si můžete užít celou řadu služeb, jako jsou procedury v hotelovém spa, dále fitness a další výhodou, zejména pro rodiny, je i dětský klub.

 • Gurmánské zážitky zajištěny

  V Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri se nachází hned několik restaurací. Gurmánské zážitky vás čekají v Bord Eau, která se specializuje na francouzskou kuchyni, i v Hoi An, kde se podávají speciality vietnamské kuchyně. V další restauraci p&c by Sergi Arola (šéfkuchař, který získal 2 michelinské hvězdy) se podávají španělská jídla. Dále jsou v resortu restaurace Shang Palace s pochoutkami z Číny Sofra bld. s arabskou kuchyní.

 • Vítězí i strategickou polohou

  Resort Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri se nachází poblíž oblíbených atrakcí ve městě a má vlastní soukromou pláž. Z jeho pokojů se hostům naskýtá panoramatický výhled na úžinu Abu Dhabi. V resortu se nachází také několik venkovních bazénů a v okolí golfová hřiště. Přestože se nachází nedaleko centra, prostředí je zde velmi klidné. Mnoho hostů sem míří za aktivitami ve městě a odpočinkem i díky jeho strategické poloze. Nachází se pouhých 15 minut jízdy od letiště v Abu Dhabi, z Dubaje trvá cesta asi 90 minut.

 • Naše hodnocení

  Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri doporučujeme pro návštěvu Abu Dhabi, ať budete plánovat dovolenou se zážitky nebo relaxaci. Rozhodně je však místem, kde si dokonale odpočinete v exkluzivním prostředí.

Zaujala vás Shangri La v Abu Dhabi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka