Indonésie

Poznejte rozmanitou Indonésii a to především pro její nedotčené pláže, skvělých míst pro šnorchlvání nebo potápění, ale i surfování. Dalším zážitkem jsou treky na známé sopky, které především najdete v destinaci Bali nebo objevování ostrovů, které má Indonésie přes 17 tisíc. Existuje mnoho možností jak tuto krásnou zemi procestovat a to včetně úžasné plavby luxusní jachtou, která vás zavede do Národního parku Komodo, souostroví Spicy a dechberoucí Raja Ampat.

Proč právě Indonésie?

 • Kam za nejlepším potápěním?

  Aqua Blu představuje zbrusu nový a netradiční zážitek na nedotčeném východo-indonéském souostroví. Těšit se můžete na novou luxusní jachtu, která vás zavede do Národního parku Komodo. V těchto místech vás čekají ta nejlepší místa pro potápění a šnorchlování na světě i prehistorické ještěrky varana komodského. Další plavba vede k souostroví Spice, odkud pochází muškátový oříšek, a také k úchvatnému souostroví Raja Ampat, které je domovém známých rajek a bohatého pestrobarevného podmořského života. Neváhejte a vydejte se s námi na vaši nezapomenutelnou cestu nejluxusnějšího potápění v Indonésií a na světě!

 • OBJEVTE KRÁSY INDONÉSIE PŘI PLAVBĚ

  Alila Purnama, v překladu Úplněk, je jednou z nejluxusnějších lodí plujících v Asii. Jedná se o ručně vyrobenou loď v tradičním stylu Phinisi, která je zařízena ručně vyrobeným nábytkem z teakového dřeva, ratanu a dalších materiálů pocházejících ze zdrojů Indonésie. Alila Purnama měří 46 metrů a na palubě je k dispozici 5 velmi dobře vybavených kajut. Ty zajišťují komfort a moderní ubytování až pro 10 hostů, o jejichž pohodlí se stará úžasná 16ti členná posádka, včetně profesionálního potápěčského instruktora, místního kuchaře a lázeňského terapeuta. Plavby jsou plánovány tak, aby v každém ročním období měli hosté možnost objevovat krásy Indonésie na souši i pod hladinou moře, detailní itineráře jednotlivých plaveb proto budou upřesněny na vyžádání. Tento nevšední zážitek je vhodný pro všechny cestovatele a milovníky potápění, kteří chtějí zažít víc než běžnou dovolenou a zároveň touží po dobrodružství.

 • Poloha

  Indonésie je stát ležící v jihovýchodní Asii a Oceánii a je tvořený přes 17 tisíc ostrovy. 

Zaujala vás Indonésie?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kristýna Brunclíková
Nezávazná poptávka

Podobné destinace