Aqua Blu

Aqua Blu představuje zbrusu nový a netradiční zážitek na nedotčeném východo-indonéském souostroví. Těšit se můžete na novou luxusní jachtu, která vás zavede do Národního parku Komodo. V těchto místech vás čekají ta nejlepší místa pro potápění a šnorchlování na světě i prehistorické ještěrky varana komodského. Další plavba vede k souostroví Spice, odkud pochází muškátový oříšek, a také k úchvatnému souostroví Raja Ampat, které je domovém známých rajek a bohatého pestrobarevného podmořského života. Neváhejte a vydejte se s námi na vaší nezapomenutelnou cestu nejluxusnějšího potápění v Indonésií ale i na světě!

Proč právě Aqua Blu?

 • Gastronomie

  Těšit se můžete na kulinářský zážitek v podání australského šéfkuchaře Benjamina Crosse, jehož přirozená tvořivost byla vyznamenána na několika kontinentech. Ochutnáte osvěžující a inspirující jídlo z indonéské, evropské a středomořské kuchyně. Mezi šéfkuchařovy speciality patří zejména organické jávské krevetky, čerstvě ulovené ryby na grilu s balinéským sambalem, čerstvé mořské plody nebo specialita z hovězího masa.

 • Aktivity během plavby

  Během plavby si můžete dopřát balijskou masáž, aromaterapii nebo odpočinek ve venkovní jacuzzi. K dispozici jsou každodenní výlety na okolní ostrovy a to vše na soukromém rychlostním člunu. K půjčení je celá řada nemotorizovaných vodních zařízení včetně potápěčského a šnorchlovacího vybavení, kajaků nebo šlapadel.

 • Návštěva Národního parku Komodo

  Během plavby můžete navštívít legendární Narodní park Komodo a ostrov Moyo ve východní Indonésii. Národní park se skládá ze tří hlavních ostrovů, Komodo, Padar, Rinca a dalších 26 menších ostrůvků. Na většině z nich přebývá prehistorický varan komodský, který patří k největším ještěrkám světa. Během cesty se zastavíte i u dokonalých kopců savany, jejichž vznik sahá až do starověku. Množství okolních ostrůvků a korálových útesů bylo zapsáno na seznam biosférických rezervací UNESCO, proto navštívíte i jedno z nejlepších míst na světě pro objevování podmořského života.

 • Návštěva ostrovů Spice

  Další zastávkou během plavby je rustikální přístavní město Ambon, odkud se vydáte na jih přes Bandské moře až k ostrovům Spice. Z ostrovů Spice pochází známý muškátový oříšek, který dříve stál více než zlato. Ostrovy jsou navíc obdařené krásnou přírodou a bohatou kulturou.

 • Návštěva Raja Ampat

  Těšit se můžete i na plavbu po okraji Tichého oceánu na souostroví Raja Ampat, v překladu „Čtyři králové“. Raja Ampat vás doslova uchvátí svou tajemnou krásou oceánu, z nichž vystupují ostrůvky prorostlé tropickou džunglí. Divokou a bohatou přírodu najdete, jak na souši, tak ve vodě. Na souši především narazíte na různé druhy neuvěřitelných rajek, které se nenachází nikde jinde na světě a jejichž fascinující chování je patrně jedním z nejuznávanějších zážitků přírody. Mnoho pláží je častým hnízdištěm želv a mangrovové lesy zase podporují populaci mořských dugongů.

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v 15 individuálně navržených apartmánů, které pojímají moderní luxus a dokonalý komfort.

Zaujala vás plavba s Aqua Blu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Indonésie

Podobné destinace