Rodinná dovolená

Nevíte si rady kam byste se svými dětmi vyrazili na dovolenou? Rádi vám poradíme a dovolenou naplánujeme podle vašich preferencí a přání.

Kam za rodinnou dovolenou?

 • Dubaj

  Dubaj je destinace plná zážitků zejména pro nejmenší členy rodiny. V centru města můžete s dětmi vyrazit do akvária, za lyžováním i bruslením. Doslova dětský ráj je postaven třeba v ikonickém Atlantis The Palm. Pohádkový resort nabízí spoustu atrakcí a vodní park Aquaventure, kde nechybí plavání s delfíny nebo unikátní akvária. Další svět vodní zábavy ukrývá park Wild Wadi u resortu Jumeirah Beach Hotel. Pokud se rozhodnete vyrazit dál od Dubaje, neskutečné množství atrakcí a celodenní zábavy najdou vaše ratolesti v unikátním zábavném parku Lapita.

 • Abu Dhabí

  Abu Dhabí je ideálním pro akční rodinnou dovolenou, zejména pokud vaše ratolesti milují zábavné parky. V destinaci se nachází zábavný park Yas Waterwold, který nabízí hned několik vzrušujících atrakcí a více než 40 skluzavek, ale také zábavný park Ferrari World s nejrychlejší horskou dráhou na světě.

 • Mauricius

  Mauricius je bezpečnou a zcela ideální destinací pro rodinné dovolené. Společné chvíle s dětmi si můžete zpestřit výlety do přírody a místních národních parků, čajových plantáží, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Resorty navíc poskytují perfektní zázemí pro rodiny a o zábavu nejmenších členů rodiny se pečlivě postarají také dětské kluby s denními zážitkovými aktivitami.

 • Maledivy

  Maledivy jsou ideální destinací pro rodinnou dovolenou, nejen z toho důvodu, že se jedná o bezpečnou destinaci, ale resorty zde nabízí perfektní zázemí pro pobyt s dětmi. K ubytování vám poslouží komfortní rodinné vily a o zábavu pro děti se postarají v dětských klubech, kde jsou k dispozici hřiště, herny a každodenní aktivity.  

 • Itálie

  V resortu Forte Village, který se nachází na jihu Sardínie vás nadchne přátelská atmosférá a krásné zázemí, které tvoří krásné zahrady a dlouhá písčitá pláž. Resort je jednoznačně perfektní volbou pro rodiny. Pro děti každého věku jsou zde připraveny denní aktivity od sportu až po zábavu v kouzelném dětském klubu. V areálu nechybí ani aqupark a motorkářská dráha. Těšit se můžete i na vynikající gastronomii, večerní koncerty a perfektní SPA.

Toužíte po rodinné dovolené?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely