Shangri-La´s Hambantota Resort

Shangri-La´s Hambantota Resort & Spa vítá své hosty vřelou pohostinností spojenou s jedinečným kouzlem Srí Lanky od června 2016. Pro svou přirozenou krásu je resort vhodný pro romantickou dovolenou v páru. Skvělé zázemí se zde dostane také rodinám s dětmi, pro které je speciálně připravena celá řada služeb i aktivit včetně zábavy v dětském klubu.  Shangri-La´s Hambantota Resort & Spa  je velice dobře vybaven, hosté zde najdou několik obchodů, vesnici, která oslavuje umění místních řemeslníků, dále moderní fitness centrum a sportovní vyžití  včetně 18-ti jamkového golfového hřiště. Neodmyslitelnou součástí Shangri-La´s Hambantota jsou lázně CHI. Ty se vyznačují výjimečnými čínskými a ájurvédskými procedurami a jsou místem osobního klidu a pohody. Resort svým hostům nabízí i  gurmánské zážitky a spoustu vynikajících kulinářských specialit. Najdete zde například restauraci inspirovanou slavnými pouliční stánky jihovýchodní Asie i pochoutky srí-lanské kuchyně.

Shangri-La´s Hambantota Resort

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v komfortních pokojích a suitech s výhledem do tropické zahrady, na oceán nebo golfové hřiště. Pro náročnější klienty je k dispozici exkluzivní suite s místností na masáže a navíc venkovním jacuzzi.

 • Gastronomie

  Restaurace Bojunhala přiláká hosty na místní speciality, bohatý bufet nebo výběr a-la-carte nabízí přímo kulinářskou cestu po Srí Lance. Hosté se zde mohou naučit své oblíbené pokrmy také připravit během výukových lekcí vaření. Restaurace Sera využívá čerstvé suroviny z místních zdrojů, dále z Thajska, Singapuru, Malajsie a Číny, které připravuje přímo před zraky hostů. Užijete si tu příjemné posezení v rodinném stylu a osvěžující nápoje. Bar Gimanhala má v nabídce zdravé a čerstvé nápoje, šťávy, čaje a koktejly. Nebo si zde můžete dopřát sklenku šampaňského při západu slunce. Ulpatha Lounge je ideálním místem pro občerstvení a odpočinek po golfu, zajímavostí je především bohatý výběr whisky i ostatních nápojů.

 • Aktivity v resortu

  Prozkoumejte fascinující přírodní rezervace včetně národních parků Yala, Udawalawe a Bundala, které se nachází v okolí resortu.  Pro milovníky goflu je k dispozici 18-ti jamkové hřiště, které je navržené světově proslulým golfovým architektem Rodney Wrightem. Hřiště se rozprostírá na obrovské plantáži kokosových palem a nabízí výzvu, jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Resort také nabízí bezkonkurenční rekreační aktivity, dětský klub a k dispozici jsou celkem 3 bazény. Pokud během pobytu zatoužíte po nové energii, relaxační a regenerační procedury si můžete užít ve SPA Chi Ayurveda, které je místem osobního klidu a nabízí starověké léčebné terapie i osobní konzultace s odborným lékařem. 

 • Poloha

  Tento luxusní 5* resort leží přímo na pláži s výhledem na nedotčené jižní pobřeží ostrova asi 4,5 hodiny jízdy z mezinárodního letiště v Colombu.

Zaujala vás Shangri-La´s Hambantota Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka