Anantara Tangalle

Anantara Peace Heaven Tangalle je jedinečná nejen pro své služby, ale také pro svou polohu, nachází se na jižním pobřeží Srí Lanky uprostřed kokosové plantáže. Resort je tak zcela idylickým místem pro závěr poznávací cesty ostrovem, kde si pobyt užijí jak rodiny s dětmi tak páry, které touží po klidu a romantice. Jako v každém resortu řetězce Anantara se mohou hosté těšit na gastronomický zážitek až ve 4 restauracích se specialitami světové i místní kuchyně. Ti, kdo do Anantara Peace Heaven Tangalle míří za relaxací, se mohou těšit na odpočinek v klidné panenské zahradě nebo na pláži i na luxusní SPA se speciální ájurvédskou a reflexní léčbou.

Anantara Tangalle

 • Ubytování

  V resortu k ubytování slouží komfortních pokoje s balkonem a výhledem do zahrad nebo na oceán. Pro větší pohodlí lze využít také vily, které se nachází buď v zahradách nebo přímo na pláži, každá vila má privátní bazén a jídzní kola. 

 • Gastronomie

  V Journeys si při výhledu na bazén a Indický oceán pochutnáte na mezinárodní kuchyni. Il Mare je restaurace posazená na útesu s výhledem na oceán, která láká na italskou kuchyni, ručně vyráběné těstoviny, čerstvé ryby, sladkosti, kávu a koňaky. Plážová restaurace Verele nabízí speciality především místní srílanské kuchyně. El Vino servíruje hostům pokrmy středomořské kuchyně a kvalitní vína. Bar The Lobby Lounge zve na tradiční čaj o páté. V resortu můžete povečeřet na jakémkoliv místě dle vašeho výběru, ochotný personál nachystá vše k vaší plné spokojenosti.

 • Aktivity v resortu

  Luxusní SPA nabízí holistický přístup k léčení v krásném prostředí. Vyzkoušet během pobytu můžete unikátní vícedenní programy, které kombinují cvičení, výživu a ájuverdská procedury pro obnovení těla a mysli. Resort nabízí řadu kulturních a sportovních aktivit včetně surfování, cyklistiky a pozorování velryb. Snadno dostupné jsou ikonické kulturní památky i velkolepé národní parky. Lze zde proto naplno okusit kouzlo a chuť ostrovního života, gurmánskou kuchyni a koloniální tradice. Zájemci o vaření se mohou přihlásit do srílanského kurzu vaření Spice Spoons. 

 • Poloha

  Resort se nachází přibližně 3,5 hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště v Colombu. 

Zaujala vás Anantara Tangalle?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka