Wild Coast Tented Lodge

Wild Coast Tented Lodge je ideálním místem zejména pro milovníky přírody. Nachází se totiž v těsné blízkosti Národního parku Yala, který je proslulý velkou populací levhartů a slonů. Hosté proto mohou snadno vyrazit za přírodním bohatstvím ostrova a užít si pozorování divokých zvířat nebo jen pohodlně relaxovat s výhledem na Indický oceán. Díky unikátnímu designu tato luxusní lodge krásně zapadá do okolní krajiny. Unikátní je i interiér 28 stanů, kde je spojena koloniální elegance s moderními designovými inovacemi. Wild Coast Tented Lodge je součástí Relais & Chateux, garantován je tak komfort, kvalitní osobitý servis i výtečná gastronomie.

Wild Coast Tented Lodge

 • Ubytování

  Lodge nabízí komfotní ubytování ve 28 luxusních stanech, které připomínají vzducholoď. Stany mají k dispozici ložnici a terasu, u některých je možné využít i privátní bazén. Pro rodiny je k dispozici dvouložnicová suite.

 • Gastronomie

  V restauraci The Dining Pavilion se můžete těšit na moderní srí lanskou kuchyni. Ten Tuskers Bar u bazénu nabízí koktejly z čerstvých přírodních ingrediencí, nechybí však ani široký výběr vín a lihovin. Koktejl nebo piknik si můžete vychutnat i pod širým nebem v Sundovners and Dune Dining. Pokud jste milovníci vaření, šéfkuchař pro vás připraví lekci vaření tradičního srí lanského jídla.

 • Aktivity v resortu

  Těšit se můžete na privátní safari v nejznámějším Národním parku Yala na Srí Lance, kde je k vidění mnoho divokých zvířat včetně levhartů, slonů, krokodýlů i různých druhů ostrovních ptáků, a to vše pod dohledem zkušených průvodců. K dispozici jsou i horská kola k prozkoumání nedaleké vesničky Kirinda, kde můžete navštívit rybářské městečko a poznat malebný vesnický život. Po celodenních aktivitách si zaručeně oddychnete při procedurách v Jungle Wellness. Nechybí ani aktivity pro děti, přichystány jsou denně speciální programy v džungli nebo třeba i lekce vaření. 

 • Poloha

  Wild Coast Tented Lodge se nachází na pobřeží Národního parku Yala a cesta z mezinárodního letiště v Colombu zabere přibližně 4 hodiny osobním vozem. 

Zaujal vás Wild Coast Tented Lodge?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka