Madulkelle Tea & Eco Lodge

Probuďte se každé ráno za zvuků ptáků a otevřete dveře k jednomu z nejúžasnějších pohledů na pohoří zakryté mlhou, svěží zelené údolí a čajové plantáže, které jsou domovem jelenů a veverek. Naplánujte si trek pohořím, vyzkoušejte noční stanování a vydejte se zdolat vrchol Kuncles. Těšit se můžete na čerstvé pokrmy z organické zahrady, výlety do města Kandy, a jeho okolí, objevování vodopádů nebo jen odpočívejte ve SPA ukrytém v čajové plantáži pod dohledem kvalifikovaných terapeutů.

Madulkelle Tea & Eco Lodge

 • Ubytování

  Madulkelle Tea & Eco Lodge nabízí ubytování v plně vybavených stanech. Stany nabízí privátní terasu a krásný panoramatický výhled na okolní přírodu. K dispozici jsou i prostorné suity a stanové lodge, které jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi.

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci se můžete těšit na různé druhý pokrmů, které jsou připravené primárně z ingrediencí vlastní organické zahrady.

 • Aktivity v resortu

  V blízkém okolí se můžete vydat hned na několik treků. Po cestě uvidíte vodopády, endemickou flóru a faunu nebo čajové plantáže. Skvělým zážitkem je také noční stanování s výstupem na vrchol Knuckles nebo návštěva čajové továrny s ochutnávkou čajů. Přibližně 30 km od lodge se nachází město Kandy, které určitě stojí za návštěvu už jen proto, že se ve městě nachází nejposvátnější chrám Buddhova zubu. Milovníci slonů budou nadšeni ze sloního sirotčince v Pinnawele, kde slony můžete pozorovat při koupání v řece. Po celodenních aktivitách je k dispozici relaxace ve SPA, které se nachází uprostřed čajové plantáže a nabízí celou řadu procedur od kvalifikovaných terapeutů.  

 • Poloha

  Madulkelle Tea & Eco Lodge se nachází 30 km od města Kandy a přibližně 4 hodiny jízdy osobním vozem z mezinárodního letiště v Colombu.

Zaujal vás Madulkelle Tea & Eco Lodge?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka