Amanwella

Kokosové palmy pohupující se ve větru nad zlatou písčitou pláží za šumění vln, to je Amanwella. Na jižním pobřeží Srí Lanky tento luxusní resort poskytuje klidné útočiště s řadou nadstandardních služeb pro dokonalý odpočinek po prozkoumávání různorodé flóry a fauny ostrova. Stavba hotelu je inspirována návrhy slavného místního architekta Geoffreye Bawa a citlivě propojuje hotelový areál s krásou okolní krajiny. Použity jsou zejména regionální materiály, dřevo a kámen. Originální postavení hotelu maximalizuje průhledy na oceán, aby si hosté mohli nerušeně vychutnat krásu tohoto místa.

Amanwella

 • Ubytování

  Amanwella nabízí ubytování v zahradních suitech, suity na kopci s částeným výhledem na oceán a suity umístěné nejblíže k pláži a výhledem na oceán. Všechny suity mají privátní bazén a terasu.

 • Gastronomie

  Restaurace a Beach Club nabízejí nepřeberné množství místních specialit připravovaných jen z kvalitních čerstvých surovin. Nedaleko od hotelu se nachází želví rezervace Rewaka, kde můžete soukromě povečeřet na pláži a poté sledovat jak obří želvy kladou vajíčka při měsíčním světle. Gastronomickou zajímavostí je možnost zavítat na místní trhy se šéfkuchařem a dozvědět se tak více o úrodě a produktech ostrova.

   

 • Aktivity v resortu

  Amanwella je ideálním zákoutím pro nerušenou četbu, relaxaci, běh nebo procházky po zálivu, při kterých můžete sledovat místní rybáře. Zaplavat si můžete v bezpečí zátoky nebo v úžasném bazénu s panoramatickým výhledem. Zvláště působivé je odtud sledovat západ slunce nořícího se za horizont. Dálším nevšedním zážitkem je pozorování velryb a delfínů, kteří na Srí Lance migrují od prosince do dubna. Vydat se  můžete také do posvátného skalního chrámu Mulkirigala, který patří mezi nejpůvabnější budhhistický komplex na Srí Lance a nachází se kousek od resortu. Po celodenních aktivitách si můžete odpočinout v hotelovém SPA a nechat se hýčkat přírodními produkty. 

 • Poloha

  Resort Amanwella se nachází v blízkosti města Tangalle a cesta z mezinárodního letiště Colombo zabere 2-3 hodiny cesty osobním vozem.

Zaujala vás Amanwella?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka