Dobrodružná dovolená

Rádi byste zažili dobrodružství a navštívili místa, o kterých zatím pouze sníte? Vydejte se s námi za objevováním zatím neprozkoumanou Antarktidou nebo za úžasnou faunou a flórou na Madagaskar a do Asie. Získejte nezapomenutelné zážitky a to vše za naprostého pohodlí a luxusu.

Kam za dobrodružstvím?

 • Expedice na jižní pól

  Vydejte se vstříc za dobrodružstvím po Antarktidě a pozorujte zvířata žijící v této drsné a vzdálené oblasti. Prožijete úžasnou 7 denní plavbu po Antarktickém poloostrově a King George Islandu společně se zkušeným expedičním týmem, který vás obohatí o další zkušenosti této oblasti Země. Těšit se můžete na pozorování velryb, tučňáků, kosatek a lachtanů, o pozadí se postarají úžasné ledovce a úchvatné barvy oceánu.

 • Plavba Vietnamem a Kambodžou

  Aqua Mekong nabízí zcela jedinečný a netradiční zážitek pro všechny cestovatele, kteří touží poznat panenská zákoutí Asie trochu jinak. S luxusní lodí se vydáte na plavbu po řece Mekong napříč Kambodžou a Vietnamem. Těšit se můžete na každodenní výlety na lokální markety, historická místa, kulturní zážitky ale i na návštěvu lokálních vesniček, škol a chrámů.  

 • Dovolená na jachtě?

  15 let aktivně jezdíme na jachty. Co třeba Seychely? Vyzkoušejte netradiční dovolenou s vlastním kuchařem, hosteskou a kapitánem třeba na luxusním katamaránu či motorové jachtě. Užijte si nejkrásnější moře a nejlepší počasí v absolutním soukromí vlastní lodě.

 • Plavba Indonésií

  Vydejte se na plavbu lodí Alila Purnama, která je jednou z nejluxusnějších lodí plujících v Asii. Jedná se o ručně vyrobenou loď v tradičním stylu Phinisi, která je zařízena ručně vyrobeným nábytkem z teakového dřeva, ratanu a dalších materiálů pocházejících ze zdrojů Indonésie. Alila Purnama měří 46 metrů a na palubě je k dispozici 5 velmi dobře vybavených kajut. Ty zajišťují komfort a moderní ubytování až pro 10 hostů, o jejichž pohodlí se stará úžasná 16ti členná posádka, včetně profesionálního potápěčského instruktora, místního kuchaře a lázeňského terapeuta. Plavby jsou plánovány tak, aby v každém ročním období měli hosté možnost objevovat krásy Indonésie na souši i pod hladinou moře, detailní itineráře jednotlivých plaveb proto budou upřesněny na vyžádání. Tento nevšední zážitek je vhodný pro všechny cestovatele a milovníky potápění, kteří chtějí zažít víc než běžnou dovolenou a zároveň touží po dobrodružství.

Toužíte po dobrodružství?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely

Nezapomenutelné zážitky