Romantická dovolená

Pokud toužíte po romantické dovolené nebo líbánkách rádi vám naplánujeme dovolenou na úžasných místech, která jsou pro romantiku, jako stvořená. Naše ověřená místa vás doslova uchvátí a budete odjíždět s plnou náručí zážitků.

Kam na romantickou dovolenou?

 • Maledivy

  Maledivy jsou rájem všech zamilovaných párů. V luxusních vilách na soukromých ostrovech si budete moci dopřát dovolenou jako z pohádky. Naprosto ikonickými jsou nadvodní vily, které se na kůlech vznášejí nad průzračně modrou lagunou. Pokud raději stojíte pěvně nohama na zemi, vyberete si z nádherných plážových vil ukrytých ve svěží přírodě a s přímým vstupem na pláž. Mnoho resortů nabízí navíc možnost svatebního obřadu. Věřte, že pokud si své ano řeknete právě zde, budete na tento den vzpomínat celý váš život. Pro všechny zamilované navíc resorty nabízejí mnohé slevy a speciální nabídky. Za zmínku stojí například resorty Anantara Kihavah Villas, Hideaway, Como Cocoa Island a mnohé další.

 • Itálie

  Není snad romantičtějšího místa, kam se vydat, než do úchvatné Itálie. Procházky uzkými uličkami historických měst, vynikající gastronomie, jedinečná gelato a italský temperament je zkrátka definicí romantiky. O to více, když se budete vracet nazpět do okouzlujících luxusních apartá v nejlepších italských hotelích. Například uprostřed Milána naleznete svůj chrám lásky v hotelu Chateau Monfort. Dechberoucí Řím bude ještě více jedinečný při pobytu v hotelu Palazzo Manfredi, z kterého budete mít výhled na Koloseum jako na dlani. Pokud však toužíte spíše po klidu v přírodě a neuvěřitelných výhledech, nadchne Vás pobyt v horském hotelu Lefay, umístěném nad jezerem Lago di Garda. Nesmí chybět ani pobyt v typické italské vinařské vesničce - hotel Como Castello del Nero je vybudovaný na místě velkolepého hradu z 12. století a uchvátí Vás svým jedinečným historickým duchem kombinovaným s moderním designem.

 • Seychely

  Ve vodách Indického oceánu se rozprostírají nádherné ostrovy Seychel. Staly se jednou z nejvyhledávanějších destinací a to především díky svému skvělému podnebí, nádherné přírodě a štědré pohostinosti místního obyvatelstva. Resorty zde jsou ve velké míře přizpůsobeny romantickým pobytům. Naleznete zde dostatek soukromí a opravdu luxusní ubytování u panenských pláží nebo uprostřed divoké přírody. Místní vody také ukrývají bohatý podmořský svět plný vzácných ryb a nádherných kvetoucích korálů. Mezi nejvýjimečnější resorty patří například Six Senses Zil Pasyon, který se nachází na poklidném ostrově Félicité. Naprostou perlou je butiqový resort North Island, umístěný na ostrově Ille du Nord, daleko od civilizace. Všechny milovníky golfu potěší resort Constance Lemuria, který jako jediný nabízí skvělé golfové hřiště s 18 jamkami.

 • Maroko

  Zažijte opravdovou exotiku, která v sobě ukrývá jedinečné kouzlo neznámého. Tato výjimečná země si vás získá především pro svoji nezaměnitelnou kulturu, tajuplná města a krásnou přírodu. Jedním z nejromantičtějších zážitků, které zde budete moci prožít, je přenocování v poušti. Naskytnou se vám nádherné výhledy na zapadající slunce a paprsky, které si hrají se stíny na okolních dunách. Vydejte se do nejluxusnějších hotelů, které jsme pro vás vybrali. Například v hlavním městě Marrakéš si budete moci užít pobyt v luxusním hotelu Royal Mansour, který patří královské rodině. Poklidnější atmosféru naleznete v hotelu The Oberoi, který se nachází na okraji města a poskytuje ubytování v opravdu luxusním prostředí, doplněném o poklidné zahrady, skvělé wellness a lahodnou gastronomii. V úchvatném pohoří Atlas se ukrývá hotel Kasbah Tamadot Asni, který představuje oázu klidu a je zařízený v duchu typickém pro marocká horská sídla. 

 • Řecko

 • Španělsko

 • Zanzibar

 • Sri Lanka

 • Francie

  Když se řekne Francie, tak si většina z nás vybaví Paříž, která se stala synonymem pro romantické dovolené. Scénerie v tomto městě zkrátka vybízejí k žádosti o ruku a nezaměnitelným chvílím, které vás budou hřát u srdce. Vydejte se s námi do nejlusnějších hotelů, které jsme pro vás osobně vyzkoušeli. 

Toužíte po romantické dovolené?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely