Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

 • Maledivy
 • od 39 000 Kč / 2 osoby / noc

Nechte se hýčkat luxusem v kouzelném prostředí resortu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi na Maledivách. Dopřejte si vytouženou relaxaci na pláži a užijte si rovnováhu v těle a na duši ve Spa, které společně s holistickými procedurami a cvičebními programy nabízí únik z každodenních starostí.  Kulinářské zážitky mezinárodní kuchyně si můžete užít až v 11 specializovaných restaurací. Ty vás přilákají svou kulinářskou dokonalostí a inovacemi, které potěší každého gurmána. Unikátní zážitek nabízí možnost večeře v korunách stromů.

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

 • Ubytování

  V resortu Waldorf Astoria se můžete ubytovat ve vilách se soukromým bazénem a výhledem na oceán. Další možností jsou nadvodní vily také se soukromým bazénem a terasou. 

 • Akční nabídka

  Na říjen pro vás resort připravil skvělou slevu ve výši 30% z ubytování, upgrade na polopenzi a transfery jachtou zdarma. Týdenní pobyt ve vodní vile se soukromým bazénem s Dine Around polopenzí a transfery jachtou vás vyjde od 180 163 Kč / osoba.

 • Gastronomie

  Vychutnejte si večeři v bambusovém hnízdě, které se nachází v korunách stromů. Restaurace Terra, nabízí nejlepší ingredience na světě, jako jsou hovězí Miyazake Wagyu, a je doplněné rozsáhlou nabídkou prémiových vín.

  Levantskou kuchyni nabízí restaurace Yasmeen, kde na menu najdete především šťavnaté maso a mořské plody grilované na dřevěném uhlí. V restauraci Li Long, můžete objevovat chutě současné čínské kuchyně. Maledivské ručně dělané nudle s čerstvě připravenou Dim Sum a k tomu výběr saké je připraven v restauraci Tangledu. V restauraci Glow je připraveno jídlo z čerstvých surovin, přímo z ostrovní zahrádky, zde můžete vyzkoušet detoxikační nápoje nebo organické přírodní víno. Vychutnejte si vinnou večeři v restauraci The Rock, která se podobá jeskyni a je postavena z jordánského vápence. Singapurskou kuchyni můžete ochutnat v restauraci The Ledge by Dave Pynt.
  V  salonku Peacock Alley se můžete těšit na tapas, vína a koktejly při poslechu hudby. Výběr koktejlů a jedinečný sortiment šampaňského, pak najdete v baru Amber
 • Aktivity v resortu

  Odpočiňte si ve vile nebo SPA, prozkoumejte ostrov na kole, nebo si vyjeďte luxusní jachtou za piknikem na opuštěné ostrovy, Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je plný zážitků pro páry i rodiny s dětmi.

 • Poloha

  Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi se nachází na jižním Atolu a je vzdálený jen 30 minut plavby od letiště v Malé.

Zaujala vás Waldorf Astoria Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace