Pullman Maldives Maamutaa

 • Maledivy
 • od 19 600 Kč / 2 osoby / noc

Uprostřed tropických zahrad obklopených průzračnou lagunou a písečnými pláži leží nový resort (2019) Pullman Maldives Maamutaa. Na malém ostrově v atolu Gaafu Alifu naleznete naprosté soukromí a nekonečný klid. Odpočinek si zde užijete v luxusním interiéru krásných a útulných vil umístěných nad vodou nebo na souši mezi osvěžující přírodou. Pobyt je doplněný o skvělé gourmet pokrmy podávané formou all inclusive hned v několika restauracích. Pochutnáte si na delikatesách světové kuchyně, ale přijdou si zde na své také vegetariáni a vegani

Pullman Maldives Maamutaa

 • Gastronomie

  V užasné all inclusive nabídce si po celou dobu pobytu budete moci užívat nejlepší gourmet pokrmy ve 3 různých restauracích. Hned z kraje dne vás potěší lahodné snídaně v kavárně a baru Sol Rising, která se nachází přímo na pláži a nabídne vám tak okouzlující pohled na vychazející slunce nad horizontem. Na vynikajícím obědě si pochutnáte v restauraci Mélange, kde jsou servírovány pokrmy arabské, francouzské, italské nebo indické kuchyně. Všechny vegetariány a vegany potěší restaurace Phat Chameleon, v které je zdravé a organické jídlo základem. V restauraci Souq Oven si užijete především italské speciality, které jsou zde doplněny nejlepšími víny z bohaté sbírky vinného sklepa. Závěr dne budete moci zakončit skleničkou vynikajícího koktajlu v baru The Hub, který je živou tepnou celého ostrova.

 • Aktivity v resortu

  Uklidňující příroda a nekonečný výhled na oceán vás budou doprovázet po celou dobu vaší dovolené. Opravdovou relaxaci pocítíte nejen při odpočinku na pláži, ale také v krásných lázních, kde si užijete nejrůznější kosmetické procedury a skvělou péči místních masérů. Až načerpáte dostatek energie, můžete se vydat objevovat krásy okolního podvodního světa při potápění a nebo zažít vzrušení při jízde na wakeboardu a vodních skůtrech. V resortu se rozhodně nebudete nudit, v nabídce je široká škála aktivit jak na souši, tak ve vodě. Milovníci zvířat se můžou vydat na projížďku za delfíny nebo se potápět s želvy. Romantické duše potěší projížďka lodí při západu slunce nebo procházka k sladkovodnímu jezírku nachazejícímu se uprostřed ostrova. Každý den se také můžete zúčastní jógových lekcí a neomezeně využívat posilovnu.

 • Ubytování

  Resort nabízí 122 luxusních vil, které jsou umístěny jak na souši v tropickém hájí, tak nad vodou. Všechny poskytují naprosté soukromí a jsou dostatečně prostorné i pro pobyt rodin s dětmi. Vyjímečným prvkem jsou dvě vily s podvodní ložnicí, z které si užijete nikdy nekončící výhled na podvodní svět.

 • poloha

  Resort se nachází v atolu Gaafu Alifu zhruba 55 minut letu vnitrostátním letem z letiště Malé International Airport a 10 minut lodí.

Zaujal vás Pullman Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy