Pullman Maldives Maamutaa

 • Maledivy
 • od 19 600 Kč / 2 osoby / noc

Uprostřed tropických zahrad obklopených průzračnou lagunou a písečnými plážemi leží nový resort (2019) Pullman Maldives Maamutaa. Na malém ostrově v atolu Gaafu Alifu naleznete naprosté soukromí a nekonečný klid. Odpočinek si zde užijete v luxusním interiéru krásných a útulných vil umístěných nad vodou nebo na souši mezi osvěžující přírodou. Pobyt je doplněný o skvělé gourmet pokrmy podávané formou all inclusive hned v několika restauracích. Pochutnáte si na delikatesách světové kuchyně, ale přijdou si zde na své také vegetariáni a vegani.

Pullman Maldives Maamutaa

 • Ubytování

  Resort nabízí 122 luxusních vil, které jsou umístěny jak na souši v tropickém hájí, tak nad vodou. Všechny poskytují naprosté soukromí a jsou dostatečně prostorné i pro pobyt rodin s dětmi. Vyjímečným prvkem jsou dvě vily s podvodní ložnicí, z které si užijete nikdy nekončící výhled na podvodní svět.

 • Akční nabídka

  Díky speciální akční nabídce můžeme nyní nabídnout pobyt se slevou 25% na termíny od října do prosincových svátků. V ceně od 148 900 Kč / 2 osoby je zahrnutý pobyt na 7 nocí v plážové vile s All Inclusive a transfery vnitrostátním letem a člunem. 

 • Gastronomie

  V užasné all inclusive nabídce si po celou dobu pobytu budete moci užívat nejlepší gourmet pokrmy ve 3 různých restauracích. Hned z kraje dne vás potěší lahodné snídaně v kavárně a baru Sol Rising, která se nachází přímo na pláži a nabídne vám tak okouzlující pohled na vychazející slunce nad horizontem. Na vynikajícím obědě si pochutnáte v restauraci Mélange, kde jsou servírovány pokrmy arabské, francouzské, italské nebo indické kuchyně. Všechny vegetariány a vegany potěší restaurace Phat Chameleon, v které je zdravé a organické jídlo základem. V restauraci Souq Oven si užijete především italské speciality, které jsou zde doplněny nejlepšími víny z bohaté sbírky vinného sklepa. Závěr dne budete moci zakončit skleničkou vynikajícího koktajlu v baru The Hub, který je živou tepnou celého ostrova.

 • Aktivity v resortu

  Pro Opravdovou relaxaci pocítíte nejen při odpočinku na pláži, ale také v krásných lázních, kde si užijete nejrůznější kosmetické procedury a skvělou péči místních masérů. Až načerpáte dostatek energie, můžete se vydat objevovat krásy okolního podvodního světa při potápění a nebo zažít vzrušení při jízde na wakeboardu a vodních skůtrech. V resortu se rozhodně nebudete nudit, v nabídce je široká škála aktivit jak na souši, tak ve vodě. Milovníci zvířat se můžou vydat na plavbu za delfíny nebo se potápět s želvami. Romantické duše potěší projížďka lodí při západu slunce nebo procházka k sladkovodnímu jezírku nachazejícímu se uprostřed ostrova. Každý den se také můžete zúčastní jógových lekcí a neomezeně využívat posilovnu.

 • Naše osobní zkušenost

  To, co vyzdvihuje Pullman nad jiné Maledivské resorty v podobné cenové kategorii, je především All Inclusive program a soukromí. Prostorné plážové vily jsou zde tak dobře řešeny, že budete mít pocit, že ostrov patří pouze Vám. Všechny mají nadčasový moderní design a svůj kousek krásné bílé soukromé pláže. Rozhodnete-li se pro vodní vilu s bazénem, ​​čekejte nekonečný bazén pořádných rozměrů. Resort se rozprostírá na rozsáhlém přírodním ostrově, a tudíž se přímo utápí v bujně zelené tropické vegetaci. Doporučujeme pronajmout si kolo a vydat se na výlet po nekonečně vlnících se cestičkách. Objevíte spoustu malebných zákoutí a ukrytých pláží.

  Další velkou chloubou resortu je skvělý all inclusive dine around program. Kvalita stravování je zde na nejvyšší úrovni. Hlavní bufetová restaurace Vás překvapí rozmanitým výběrem pokrmů z celého světa. Své zastoupání zde má každá vyhlášená kuchyně: italská, francouzská, středomořská, indická, japonská, čínská, arabská… Na pultech nechybí široký výběr pečiva nebo tropického ovoce, které ani nebudete umět pojmenovat. Když se Vám zunuje bufetové stravování, v rámci all inclusive programu se můžete stravovat také a la carte v dalších třech restauracích. Pro mě největším kulinářským zážitkem byla vegetariánská restaurace Phat Chameleon, která suroviny čerpá z vlastní bio zahrady. Dvakrát denně doplňovaný minibar a rozmanitý výběr vína a šumivého vína v rámci all inclusive Vás také mile překvapí. A pro děti je zde kromě tradičního dětského klubu i Karaoke!

  Jako jeden ze dvou resortů na Maledivách Pullman dokonce nabízí ubytování ve vile pod vodou s nádherným výhledem na podmořský život přímo z ložnice. Jedinou drobnou nevýhodou resortu je, že korálové útesy s nejrozmanitějším podmořským životem se nacházejí za silnějším proudem a nedá se k nim jen tak bezpečně doplout, budete k nim potřebovat dojet člunem.

 • poloha

  Resort se nachází v atolu Gaafu Alifu zhruba 55 minut letu vnitrostátním letem z letiště Malé International Airport a 10 minut lodí.

Zaujal vás Pullman Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace