Constance Moofushi

 • Maledivy
 • od 21 000 Kč / 2 osoby / noc

Constance Moofushi dokonale kombinuje luxus, jednoduchost a přírodní eleganci, která se zalíbí především párům. V rámci ubytování mohou hosté využít neomezeného programu Cristal all inclusive a ochutnat tak speciality z celého světa ve dvou restauracích. Resort leží v oblasti s bohatým podmořským životem, proto zde primárně budou spokojení milovníci potápění a šnorchlování.

Constance Moofushi

 • Ubytování

  Constance Moofushi nabízí ubytování v plážových vilách se zahradou a nadvodních vilách s terasou. 

 • Gastronomie

  V Constance Moofushi si mohou hosté užívat neomezeného a velmi kvalitního programu Cristal all inclusive package. Pokrmy mezinárodní kuchyně jsou hlavní nabídkou restaurace Manta. Alizée uvítají milovníci specialit z grilu, ryb plodů moře.

  Manta a Totem bar hostům připraví oblíbené nápoje a koktejly, pestrá je rovněž nabídka vín a drobných pochutin.

 • Aktivity v resortu

  Constance Moosfushi je známý pro unikátní podmořský svět, takže pro milovníky potápění nebo šnorchlování je Constance tím pravým místem. Dalším zajímavostí je nadvodní SPA, které nabízí širokou škálu procedůr a masáží. Samozřejomstí jsou vodní aktivity a vybrané sporty na souši.

 • Naše osobní zkušenost

  Constance Moofushi vyniká především svojí lokalitou v bohatém South Ari atolu – v jednom z nejvyhledávanějších potápěčských měst, což ocení milovníci potápění a šnorchlování. Místní PADI centrum bylo oceněno jako nejlepší potápěčské centrum na Maledivách. Absolvovala jsem tu svoji první hodinu potápění a nemůžu si více vynachválit zapálenost a profesionalitu místních zaměstnanců. Ze dvou stran ostrova je velmi bohatý korálový útes připomínající zahradu pod vodou, o který se stará velmi zanícená mořská bioložka Erika. Doporučuji šnorchlovací exkurzi pod jejím vedením. Kolem jetty vždy plave spousta žraloků. Resort staví na tzv. konceptu „bare foot“. Už při příjezdu na ostrov odložíte obuv a až do konce pobytu si můžete užívat na boso, i v restauraci si pod nohama užijete příjemný písek. Naleznete zde rozsáhlou, dokonale čistou pláž i panenský písečný břeh.

  Resort staví na pohodové, uvolněné, rodinné atmosféře. Presonál se k Vám bude chovat jako k členem své velké rodiny. Zároveň se zde zastává filozofie, aby hosté netrávili čas ve vile, ale naopak venku, u moře a aktivně se věnovali svým rodinám, proto zde nenajdete dětský klub, po molu neuvidíte jezdit buggie autíčka a žádná vila ani nemá bazén. Více soukromí poskytují plážové vily než vodní vily, zároveň působí útulněji. Nevýhodou některých vodních vil je, že během odlivu stojí více na písku než na vodě. Výběr jídel se v bufetové restauraci hodně opakuje, ale výběr vín a druhů zmrzliny je znamenitý.

 • Poloha

  Resort leží přibližně 30 minut letu hydroplánem v atolu South Ari v jedné z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Při příletu i odletu z Male je hostům k dispozici salonek Constance zdarma.

Zaujal vás Constance Moofushi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace