Cheval Blanc Randheli

 • Maledivy
 • od 62 000 Kč / 2 osoby / noc

Nadčasový Cheval Blanc Randheli je rafinovaně navržený resort, který spojuje luxus, eleganci a moderní styl s místní kulturou. Perfektní rovnováha panenské přírody a originálního prostředí tvoří atmosféru pro jedinečnou dovolenou na Maledivách. V malém souostroví se mohou hosté těšit na gastronomické zážitky, relaxaci v lázních a soukromí 45 prostorných originálních vil. Standardem každé vily jsou služby komorníka, který plní všechna přání hostů, zatímco se „alchimisté“ starají aktivity a nezapomenutelné zážitky zcela na míru.

Cheval Blanc Randheli

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v komfortních vilách na pláži, v zahradách i nad vodou, všechny kategorie vil poskytují maximální soukromí. Pokud zatoužíte po naprostém odloučení, využít je možné exkluzivní sourkomý ostrov, který ocení především větší rodiny a skupinky přátel.

 • Gastronomie

  Hosté mají na výběr z několika restaurací a barů. The White poskytuje výhled na oceán i do zahrad zatímco si můžete vychutnávat místní speciality. Le 1947 je vynikající restaurací, kde Vás čeká gurmánský zážitek a chutě francouzské kuchyně. Le Table Partage je menší restaurace určená maximálně pro 16 hostů, na menu najdete především pestrou nabídku místních specialit. V The Dyptique jsou připraveny pokrmy z japonské i španělské kuchyně a v The Deelani jsou v nabídce pokrmy z plodů moře inspirované středomořím. Samozřejmostí je možnost povečeřet v soukromí své vily nebo na jakémkoliv místě z resortu.

  The White Bar  je vhodným místem pro odpočinek u bazénu s drinkem nebo koktejlem. Le 1947 Bar je útulným místem pro příjemné stolování. Můžete zde zažít ochutnávku skvělých vín, sektů a lihovin.

 • Aktivity v resortu

  Atol Noonu hostům nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Pokud zatoužíte po relaxaci, rituály Guerlain, které můžete využívat po celém ostrově, dodají celkové omlazení duši i tělu. Samozřejmostí je i sporotní vyžití na souši a to včetně tenisu, fitness nebo jógy. Nechybí ani zábava pro děti nebo romantické zážitky pro páry jako je plavba při západu slunce.

 • Poloha

  Cheval Blanc Randheli se nachází 40 minut letu hydroplánem z hlavního ostrova Male.

Zaujal vás Cheval Blanc Randheli?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace