Kuda Villingili Resort Maldives

 • Maledivy
 • od 26 236 Kč / 2 osoby / noc

Pětihvězdičkový resort je nový přírůstek na scéně luxusních resortů na Maledivách od června 2021. Kuda Villingili Maldives je ideálním resortem pro páry i rodinnou dovolenou. Nabídne Vám jeden z největších bazénů na Maledivách s délkou až 150 metrů a skvělé vyžití pro děti se svým hřištěm Kuda Fiyo. Kuda Villingili se nachází na Severním atolu Malé a může se pochlubit idylickou polohou v těsné blízkosti jednoho z nejlepších surfařských míst na světě - Chickens Break.

Kuda Villingili Resort Maldives

 • Ubytování

  Všech 95 luxusních vil (36 vodních a 59 plážových) nabízí nádherné výhledy na oceán. Vily jsou velmi prostorné s rozlohou od 116 do 180 m2. Design využívá maledivskou autenticitu, interiéry jsou velmi vzdušné s použitím rustikálního dřevěného nábytku, organických látek a jemných pastelových barev. Různé typy ubytování uspokojí potřeby všech – skupin, párů, sólo cestujících i rodin.

   

 • Gastronomie

  Pestrou škálu světových kuchyní nabízí 3 restaurace v Kuda Villingili Maldives. Hlavní z nich, The Restaurant, je přímo na pláži a nabídne pokrmy z nejčerstvějších surovin. K večeři si můžete vybrat ze tří tematických konceptů; Fire (oheň) je inspirovaný tradičním americkým stejkhousem, Earth (země) je inspirovaný Asií a Ocean (oceán) se specializuje na speciality z mořských plodů připravené na evropský styl. Hawkers je originálním počinem resortu, jelikož se nejedná o klasickou restauraci, ale spíš stánky s "pouličním občerstvením" u bazénu, kde ochutnáte speciality indické, arabské, thajské, japonské a středomořské kuchyně. Lehké jihoamerické obědové menu si můžete dát v The Beach Club, k lahodnému koktejlu anebo růžovému vínu Vám budou znít beaty z pod rukou DJe. 

  Dva bary resortu, Main Bar a Poolside Bar, nabízejí klasické koktejly, mocktaily a piva. Pro milovníky kvalitní whisky a koňaků je jako stvořená Cigar Lounge s výhledem na lagunu, kde si můžete vychutnat Váš oblíbený doutník. 

  Pobyt si můžete objednat se snídaní, polopenzí anebo plnou penzí. 

 • Aktivity v resortu

  Resort Kuda Villingili Maldives nabízí zábavu pro celou rodinu. Centrum ostrova tvoří největší bazén na Maledivách s délkou až 150 metrů obklopený pohodlnými lehátky a stínidly. Součástí je také vířivka, SPA, fitness centrum. Zahrát si můžete plážový volejbal či tenis, případně si dát partii biliárdu anebo šachů. 

  Dětem je dedikováno hřiště Kuda Fiyo. Vašim nejmenším se věnuje speciální tým, který vede zábavné hry a kreativní dílny po celém ostrově tak, aby podnítil fantazii a učinil dovolenou každého dítěte nezapomenutelnou. 

  Uchvátí Vás podmořský svět ostrova, který můžete obdivovat šnorchlováním anebo potápěním. V nabídce je množství motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů, či lodních výletů. Na své si od května do října přijdou surfaři. Resort má prvotřídní přístup k jedné z nejlepších surfařských oblastí na Maledivách - Chicken's Break. Surfovací prkna a další vybavení se dají zapůjčit přímo na resortu, v nabídce jsou lekce surfování. 

 • Poloha

  Kuda Villingili Resort Maldives se nachází na Severním atolu Malé, pouhých 30 minut jízdy rychlolodí od mezinárodního letiště Velana (MLE). 

Líbí se Vám Kuda Villingili Resort Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace