Anantara Dhigu

 • Maledivy
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Bílé písčité pláže a exotická příroda vytváří společně se službami luxusního resortu Anantara Dhigu dokonalý ráj pro dovolenou na Maledivách. Společně se sesterským sousedním resortem Anantara Veli nabízí Anantara Dhigu širokou škálu aktivit i gurmánských zážitků, které ocení nejen páry na romantické dovolené, ale i rodiny s dětmi. Relaxaci na pláži mohou hosté kombinovat s procedurami v lázních, vodními sporty nebo vyjížďkou na lodi při západu slunce.

Anantara Dhigu

 • Ubytování

  V resortu jsou pro pobyt k dispozici vily nad vodou i na pláži, které jsou situovány na východ nebo na západ. Vily vyšší kategorie mají k dispozici navíc privátní bazén a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro početnější rodiny doporučujeme ubytování v dvouložnicových vilách.

 • Gastronomie

  Snídaně a tematické večeře jsou podávány ve Fushi Café formou bufetu. Steaky, ryby a plody moře připravené na grilu si mohou hosté vychutnat ve Fuddan Fusion Grill, zatímco milovníci italské kuchyně rádi zavítají do Terrazzo. V baru Aqua jsou hlavní nabídkou nejen nápoje, ale i lehké pokrmy.

  Z Anantara Dhigu mohou hosté zavítat také do sousedícího sesterského hotelu Anantara Veli. Zde si lze zvolit z restaurace s thajskou kuchyní v Baan Huraa, japonskou v Origami, plody moře v 37 Degrees a barem Dhoni.

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí širokou škálu aktivit včetně vodních sportů nebo plavby na lodi při západu slunce. Pokud budete toužit po relaxaci, určitě byste měli navštívit SPA, kde se můžete nechat hýčkat luxusními procedurami při výhledu na oceán. Pro děti nechybí zábava v dětském klubu Dhoni Club.

 • Naše osobní zkušenost

  Jednou z předností Anantara Dhigu je lokalita. Transfer lodí umožňuje cestu z letiště či zpět v kteroukoliv denní dobu. Při pozdním odletu z Male si tak můžete naplno užít pláže a relaxace i v poslední den pobytu. Resort sousedí s dalšími ostrůvky, které je možné během pobytu navštívit a využít tak více míst pro plavání i plážování. Zajímavostí  jsou  také ikonické houpací sítě a hopačky umístěné uprostřed moře, ke kterým se však snadno dostanete.  

  Ubytování ve vilách je ideální pro páry i rodiny s dětmi, a to díky velkému prostoru. V loňském roce navíc vily prošly rekonstrukcí a design je tak nový a živější. Z osobní návštěvy doporučujeme vily na pláži směřované na západ, tuto lokalitu si primárně díky romantickým západům slunce užijí páry.

  Anantara Dhigu nás mile překvapila vřelým personálem a výtečnou gastronomií. Zejména vřelá je péče o rodiny, romantika a vstřícný servis však nechybí ani pro páry. 

 • Poloha

  Anantara Dhigu leží na ostrově Dhigufinolhu pouhých 35 minut jízdy motorovým člunem z mezinárodního letiště International Malé Airport.

Zaujala vás Anantara Dhigu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace