Dusit Thani Maldives

 • Maledivy
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Mudhoo v atolu Baa, který je první biosférickou rezervací zařazenou na seznam světového dědictví UNESCO. Obklopen korálovými útesy a tyrkysovou lagunou Dusit Thani nabízí jedinečné podmínky pro potápění a šnorchlování. Resort dokonale spojuje eleganci, thajskou pohostinnost a luxusní prostředí, které je připraveno pro páry i rodiny s dětmi. Prostorné vily poskytují dostatek soukromí a pohodlí, chutná gastronomie je připravena hned ve třech restauracích a relaxace nechybí v originálních lázních umístěných v korunách stromů. Tento resort aktuálně patří mezi top20 maledivských šnorchlů.

Dusit Thani Maldives

 • Akční nabídka

  Dusit Thani aktuálně nabízí slevy až ve výši 50% z ubytování a k tomu akční ceny transferů i All Inclusive. Pobyt od ledna do března na 7 nocí v plážové vile s All Inclusive a transfery hydroplánem můžeme našim klientům nabídnout od 101 700 Kč / osoba. Pro pobyty po 11. dubnu dokonce od 87 500 Kč / osoba.

 • Ubytování

  K pobytu v Dusit Thani mohou hosté využít prostorné vily, které se nachází na pláži nebo nad vodou. Vily vyšší kategorie mají k dispozici privátní bazén. Pro početnější rodiny a skupiny přátel jsou k dispozici vily s 2-3 ložnicemi s privátním bazénem a dle umístění s terasou či zahradou. 

 • Gastronomie

  V Dusit Thani je možné vybírat z pestré nabídky pokrmů, k dispozici je stravování formou snídaně, polopenze i all inclusive.

  The Market nabízí místní speciality a pokrmy světové kuchyně jak na snídaní tak i na večeři. V Benjarong je připravena především thajská kuchyně a v Sea Grillu se mohou hosté těšit na pokrmy z čerstvých mořských plodů. V barech s výhledem na moře Sala a Sand Bar jsou připraveny skvělé míchané koktejly a dobrné pochutiny.

 • Aktivity v resortu

  V resortu je k dispozici celá řada výjmečných aktivit a služeb pro dospělé i děti od sportovního vyžití až po exkurze. Díky lokalitě v biosférické rezervaci UNESCO, zde budou nadšení primárně všichni milovníci podmořského života. Přímo u ostrova a jeho okolí se tak nabízí jedinečné podmínky pro potápění a šnorchlování. Samozřejmostí je také SPA, kde si mohou hosté relaxaci užít v korunách stromů. 

 • Naše osobní zkušenost

  Naprosto fantastický ostrov. Ideální tvar ostrova s reefem kolem dokola, s nádhernými plážemi, ale přitom nádherně přikrytý palmami. Vily v tradičním maledivském stylu, velmi dobře udržované. Exclusivní umístění kousek od Hanifaru Bay zajištuje skvělé potápění i šnorchlování nejen s mantami.
  Dusti Thani je thajský resort a tak jejich kuchyně zejména v restauraci Benjarong je naprosto famozní....stále doma vařím dle jejich receptů, které jsem dostal na cooking class :) 

 • Poloha

  Resort je vzdálen 35 minut cesty hydroplánem od města Malé, kde se nachází mezinárodní letiště. Možnou variantou je let z Male na vnitrostátní letiště místní linkou, které je od resortu vzdáleno 10 minut jízdy člunem.

Zaujal vás Dusit Thani Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace