Kandolhu

 • Maledivy
 • od 18 900 Kč / 2 osoby / noc

Na kouzelném malém ostrově, v severním atolu Ari, se nachází impozantní resort Kandolhu. Svým skvělým servisem a úchvatným prostředím si zasloužil místo ve sdružení nejlepších světových hotelů Small Luxury Hotels of the World. Užijte si nekonečné procházky po panenských plážích s hvězdami nad hlavou. Ostrov je obklopen pestrobarevnou lagunou, jednou z nejkrásnějších z celých Malediv. Můžete se tak spolehnout na naprosto idylické podmínky pro potápění a šnorchlování. Zahlédnete zde Manty obrovské, žraloky a dokonce velryby! Pobyt si užijete v jedné z pouhých 30 vil, které se ukrývají na ostrově mezi bujnou vegetací nebo přímo nad lagunou. Tento resort aktuálně patří mezi top20 maledivských šnorchlů.

kandolhu

 • Ubytování

  V každé z pouhých 30 vil, které útulný ostrov nabízí, nalezenete opravdové pohodlí a komfort. Moderní design je zde esteticky propojený s okolním prostředím a podtrhuje tak jeho krásu. Ať už zvolíte nadvodní vilu s výhledem na nekonečný oceán nebo plážovou vilu s přímým vstupem na pláž, můžete si být jisti, že si svůj pobyt zde užijete v opravdovém luxusu.

 • Gastronomie

  Možnosti stravování vás v tomto resortu zcela uchvátí. Můžete se těšit na 5 vynikajících restaurací, které nabízejí vyběr od malých pokrmů až po vynikající gourmet gastronomii. Zároveň si budete moci užít večeři bosky na pláží s hvězdami nad hlavou anebo vynikající snídaně přímo ve vaší vile. Za snídaněmi a vynikajícími obědy a večeřemi se můžete vydat také do restaurace The Market. V této dvoupatrové restauraci si pochutnáte na lokalní i světové kuchyni. Přímo na pláži je umístěná restaurace Sea Grill, v které jsou denně podávány pokrmy z čerstvých mořských plodů a ryb připravovaných na grilu. Milovníky japonské kuchyně potěší návštěva restaurace Banzai, kde si vyberou z široké nabídky sushi a sashimi. V baru Ata Roa hraje hlavní roli kombinace mexické a peruánské kuchyně. Závěr dne, při kouzelném západu slunce, si užijete se skleničkou lahodného vína nebo koktejlu v baru Vilu.

 • Aktivity v resortu

  Své dny v tomto resortu si budete moci užít zcela dle vlastních přání a nálady. Můžete zažít nezaměnitelné chvíle při šnorchlování a potápění obklopeni pestrobarevnými rybami a vzácnými korály. Denně jsou zde vedeny kurzy potápění pro začátečníky i pokročilé. Oblast obklopující ostrov je jednou z nejvyhledávanějších díky opravdu skvělému podvodnímu světu. K vidění jsou zde Manty obrovské, žraloci a velryby! V rámci exkurzí vás místní profesionální potápěči vezmou na ta nejlukrativnější místa k pozorování tohoto úchvatného světa. Budete se také moci projet na kanojích a kajacích s proskleným dnem, paddleboardech nebo na katamaránu. Za odpočinkem se vydejte do příjemných lázní ukrytých uprostřed svěží divočiny. Při poslechu cvrlikání ptáků a šumotu korun stromů si zde budetu moci dopřát ozdravné procedury a uvolňující masáže. Ostrov je také naprosto ideální pro společné momenty plné lásky. Své životní ano si zde budete moci říci v doprovodu krásné přírody a s jemným pískem pod bosýma nohama. Vzpomínka na tuto úchvatnou svatbu Vás bude hřát po celý život.

 • poloha

  Resort naleznete v severním atolu Ari. Cesta hydroplánem z letiště Male vám zabere zhruba 25 minut.

Zaujal vás resort Kandolhu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace