Patina Maldives

 • Maledivy
 • od 50 600 Kč / 2 osoby / noc

V druhé půlce roku 2021 byl otevřen nový resort Patina na unikátním souostroví Fari. Jeho specifičnost tkví v jedinečném konceptu, který staví na komunitě a vzájemné spolupráci. Celkem na čtyřech ostrovech tohoto souostroví naleznete tři luxusní resorty, které spolu spolupracují. V samotném resortu Patina naleznete krásné designové vily, které jsou svým stylem pro Maledivy zcela unikátní. Jejich návrhářem je uznávaný architekt Marcio Kogan, který je držitelem mezinárodního ocenění od Studia MK27. Využil zde principy tzv. biofilického designu, který okolní přírodu propojuje se samotnou stavbou. Užijete si zde nekonečný odpočinek a klid. Naopak za sporty a zábavou se budete moci vydat na okolní ostrovy.

Patina Maldives

 • Ubytování

  Vily, stejně jako zbytek resortu, vycházejí z architektury, která elegantní způsobem propojuje přírodu se samotnou budovou vily. Užijete si zde naprostý komfort a nejkvalitnější vybavení v těsné blízkosti s úchvatnou přírodou. Interiér využívá přírodní materiálny a barvy a působí tak velmi klidným a příjemným dojmem. Vily mají vlastní privátní bazén a poskytují dostatek prostoru pro pobyt v páru, stejně tak pro rodinné dovolené s dětmi.

 • Gastronomie

  V celkových 7 resortových restauracích si šéfkuchaři pohrávají s lahodnou chutí a největší kvalitou ingrediencí. Inspirací je lokální kuchyně propojená s těmi nejlepšími světovými pokrmy. Díky spolupráci s odborníky na výživu byli šéfkuchaři schopni vytvořit menu, které nejen že potěší Vaše chuťové pohárky, ale celé Vaše tělo. Především vegani a milovníci zelené stravy budou nadšeni z široké nabídky jídel. Veganským pokrmům je dokonce věnována celá jedna restaurace nesoucí příznačný název Roots, v překladu Kořeny. V restauraci Köen se podává netradiční kombinace japonských a severských porkmů, která Vás zcela jistě oslní. Vynikající a voňavé pokrmy přímo z grilu si vychutnáte v restauraci Brasa, která staví na recepturách pocházejících z Jižní Ameriky. Za libanonskou a indickou kuchyní se vydejte do restaurace Arabesque. Milovníci burgerů budou nadšeni z food trucku GoGo Burgers. Nechybí samozřejmě ani výborné bary. Přímo na pláži, s nohama v písku, si můžete vychutnat lahodné kokteily v Fari Beach Clubu nebo ve Veli Baru.

 • Aktivity v resortu

  Prostředí celého ostrova je naprosto ideální k odpočinkové dovolené. Na nekonečných plážích budete moci načerpat energii a oddechnout si od ruchu celého světa. Za hlubokou relaxací a regenerací těla se vydejte do uklidňujícíh lázní. Resort staví na udržitelnosti a ekologii. Na celém ostrově nepotkáte žadné plastové výrobky. Na severu ostrova je malebná Fari Marina vesnička, v které naleznete butiky s oblečením, obchůdky s ručně vyráběnými výrobky, restauraci s klubem nebo galerii umění. Sportovní nadšenci mohou využít 24/7 otevřenou posilovnu nebo tenisové kurty. Zajímavostí je také Radio Patina, které hudebně podkresluje celý pobyt na ostrově. Přímo pro radio byly vytvořeny speciální hudební nahrávky, které svým charakteristickým způsobem odrážejí ducha každé části ostrova. V průběhu pobytu si ale budete moci užít také živé vystoupení muzikantů a DJů.

 • poloha

  Resort se nachází ve zcela novém souostroví Fari Islands v North Male. Cesta z letiště motorovým člunem zabere zhruba 50 minut.

Zaujal vás Patina Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace