OZEN Life Maadhoo

 • Maledivy
 • od 22 000 Kč / 2 osoby / noc

OZEN Life Maadhoo pro svou jedinečnou atmosféru a vynikající gastronomii uspokojí i náročnější cestovatele, kteří touží po dokonalé a ničím nerušené dovolené v Indickém oceánu. Předností reosrtu je unikátní restaurace M6m umístěná pod hladinou moře, kde si hosté mohou vychutnat oběd nebo večeři v netypickém prostředí mořského světa.

OZEN Life Maadhoo

 • Ubytování

  OZEN nabízí ubytování v pohodlných plážových nebo nadvodních vilách s luxusními interiéry a svěžím designem, který perfektně kombinuje moderní a přírodní prvky. 

 • Gastronomie

  V hlavní restaurace The Palms, která se pyšní krásným výhledem na oceán, si můžete dopřát pokrmy mezinárodní kuchyně a sushi. Večeře jsou podávány v restauraci The Traditions – Indo Ceylon, kde můžete ochutnat pokrmy srílanské, indické a maledivské kuchyně. Jako variantu můžete pro večeři navštívit restauraci The Traditions – Peking, která se zaměřuje zejména na čínské speciality. Naprosto nevšední gastronomický zážitek potom nabízí originální restaurace M6m umístěná pod hladinou moře. V pizzerii a baru u bazénu Joie de Vivre si můžete vychutnat nejen lahodné pokrmy a nápoje, ale také úžasný pohled na západ slunce.

 • Aktivity v resortu

  Součástí resortu je certifikované PADI centrum, dále se můžete těšit na nezpočet vodních aktivit, jízdní kola i moderní fitness. Pokud zatoužíte po relaxaci, Elena SPA je tím pravým místem, nabízí širokou škálu terapií, rituálů a dalších lázeňských služeb. Pro nejmenší členy rodiny nechybí aktivity pro děti a dětský klub.

 • Naše osobní zkušenost

  OZEN nás nachnul pro výborný servis i chutnou gastromii, každá z restaurací nabízí skutečně gurmánský zážitek. Při pobytu na 7 a více nocí mohou hosté dokonce zavítat do podmořské restaurace M6m. Zajímavostí je zde bar s nejširší nabídkou ginů na Maledivách.

  Pro odpočinek je zcela ideální místo u bazénu a baru Joie e Vivre, kde během dne hraje příjemná loungová hudba. Přestože je ostrov malý, sportovní vyžití je zde velmi pestré. Zejména perfektní je fitness s nejnovějším vybavením a výhledem na moře. Vilky jsou moderní a příjemné, nejvíce nám zde vyhovovaly vily na pláži, idylické jsou pak i vily nad mořem s privátním bazénem.

  Přestože je resort otevřen párům i rodinám, spíše jej doporučujeme párům, které zde najdou pohodlí i romantiku.

 • Poloha

  OZEN Life Maadhoo leží na klidném ostrově Maadhoo v atolu South Male přibližně 45 minut jízdy lodí od mezinárodního letiště v Malé. 

Zaujal vás OZEN By Atmosphere?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace