Lily Beach Resort & Spa

 • Maledivy
 • od 24 300 Kč / 2 osoby / noc

Lily Beach Resort & Spa nabízí hostům spojení kvalitního servisu a krásného přírodního prostředí. Bílé pláže jsou ideální pro relaxaci, zatímco milovníci podmořského života se mohou těšit na šnorchlování u korálového útesu vzdáleného jen pár metrů od břehu. Poblíž ostrova se také nachází jedna z nejkrásnějších potápěčských lokalit. Oblíbenost si resort získal u hostů rovněž pro svůj all inclusive Platinum Plan, který kromě nápojů a jídla zahrnuje i řadu aktivit.

Lily Beach Resort & Spa

 • Ubytování

  Ubytovat se na Lily Beach můžete ve vodních i plážových vilách s velmi elegantním designem. Prostorným interiérům vévodí přírodní barvy a motivy. Kromě vil nabízí resort ubytování také v plážových suitách, které lze volit i ve variantě s jacuzzi anebo soukromým bazénem. Pro rodiny s dětmi jsou jako stvořené rodinné plážové vily. Kdo se rád na dovolené nechává rozmazlovat, resort nabídne 4 luxusní vodní suity s výhledem na západ slunce o rozloze téměř 200m2 a službami soukromého butlera. 

 • Gastronomie

  Lily Beach Resort & Spa přináší svůj ojedinělý koncept Platinum Plan All Inclusive se spoustou benefitů. Kromě širokého výběru restaurací resort vyniká svou nabídkou až 80 druhů vína z celého světa, neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů, koktejlů, džusů anebo kávy a čaje. Ve všech restauracích a barech je servírováno šampaňské Tattinger.

  V hlavní bufetové restauraci Lily Maa mohou hosté ochutnat pokrmy z celého světa, ať už z nabídky a-la-carte nebo bufetových stolů. Romantika s nádechem maledivské atmosféry a speciality moderní kuchyně jsou přednostní restaurace Les Turquoise D´Aqua. Gurmánské zážitky jsou připraveny v Japonskem inspirované Teppanyaki nebo Tamarind s menu indické a čínské kuchyně. 

  Během dne či při západu slunce si mohou hosté dopřát oblíbené nápoje, koktejly a drobné pochoutky v Beach baru anebo ve Vibes Bar, The Spirit či Aqva Bar

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí jedno z nejlepších míst pro potápění a šnorchlování na Maledivách. K dispozici je spousta sportovních aktivit včetně vodních sportů, tenisu, volejbalu, rybolovu nebo fitness. Dále nechybí ani výlety, exkurze a večerní zábava. Pro regeneraci těla i mysli mohou hosté využít Tamara SPA umístěné nad hladinou mořem. Nejmenší členové rodiny se pak zabaví v dětském klubu, kde jsou denně připraveny hravé aktivity. 

 • Naše osobní zkušenost

  Lily Beach je jedním z nejlepších míst pro šnorchlování v atolu South Ari. Korálový útes se nachází přímo u ostrova a nabízí skutečně krásnou podívanou. Večer kolem jetty najdete plavat množství žraloků a rejnoků. Resort Lily Beach je zároveň ideálním místem pro pozorování velryby žralků. Celkově zde budou spokojení milovníci vodních sportů i aktivit na souši. Perfektně řešené potápěčské centrum umožňuje hostům objednat se na ponory a další výlety přes elektronický systém nebo mobilní aplikaci.

  Štědrý all inclusive program zahrnuje všechny bary, restaurace a většinu aktivit. Kromě hodin jógy, jsou k dipozici tenisové kurty, fotbalové hřiště i plážový volejbal. Resort je hrdý na své wellness centrum s pestrou nabídkou procedur a masáží.

  Základní plážové vily jsou umístěné v zahradách a mají přímý vstup na pláž. Jejich výhodou je možné propojení, což ocení zejména rodiny s dětmi. Nadvodní vily s bazénem, částečně otočené na západ slucne jsou naopak perfektní pro páry, které touží po soukromí a romantice.

  Atmosféra Lily Beach je poměrně živá. V hlavní restauraci se vždy koná společenský program. Rodiny zde určitě najdou dobré zázemí pro společný čas a děti se mohou navíc těšit ze zábavy v dětském klubu či bazénů. Velmi chytře je však oddělená i tichá zóna určená pouze dospělým, kterou ocení především páry.

 • Poloha

  Lily Beach leží na ostrově Huvahendhoo v jihovýchodní části atolu South Ari, kam z mezinárodního letiště na Male trvá let hydroplánem přibližně 25 minut.

Zaujala vás Lily Beach Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace