VARU by Atmosphere

 • Maledivy
 • od 18 000 Kč / 2 osoby / noc

Varu je jedním z nejnovějších projektů luxusních hotelů Atmosphere. Nabízí opravdovou kvalitu a komfort v krásných nadvodních a plážových vilách. Díky all inclusive nabídce se budete moci spolehnout na nejlepší servis v rámci něhož si pochutnáte na delikatesní kuchyni a zažijete spoustu relaxačních i adrenalinových aktivit. Nekonečný odpočinek si užijete na nádherných plážích obklopených modrou lagunou, která přímo vybízí k potápění. Okolní korálové útesy jsou plné pestrobarevných ryb a nabídnou vám tak nezaměnitelný zážitek z podvodního světa. Z dovolené v tomto resortu si budete odnášet mnoho nezapomenutelných zážitků a naberete spoustu energie a inspirace při blahodárné relaxaci.

VARU by Atmosphere

 • Ubytování

  Resort nabízí 108 nádherných vil různých kategorií. Můžete se těšit na ubytování v nadvodních vilách nebo v plážových vilách s přímým přístupem na písečnou pláž. Jejich vybavení je nejvyššího komfortu a budete se moci spolehnout na naprosté soukromí. Pro větší rodiny anebo skupinu přátel přibyly na ostrově 3 Majlis Suites - majestátní dvoupatrové prázdninové domy. Apartmá mají 2 ložnice, dětský pokoj a pokoj pro chůvu, přepychový obývací pokoj s jídelnou a vnitřní i venkovní koupelnu. Ubytování nabídne naprosté soukromí jenom pár kroků od pláže.

   

 • Gastronomie

  Vaše chuťové pohárky budou nadšeny z pokrmů, které jsou servírovány ve čtyřech resortových restauracích. V hlavní restauraci Lime & Chili si budete moci užít pravý gastronomický zážitek na vlastní oči. V otevřené kuchyni jsou denně připravovány nejlahodnější pokrmy zdejší i světové kuchyně. Svým umístěním je také vhodná pro brzké snídaně, při kterých si užijete výhled na okouzlující východ slunce přímo nad mořem. Pokud toužíte pocítit maledivskou kulturu na vlastní kůži, naštivte restauraci Kaagé, kde jsou servírovány jen ty nelepší maledivské speciality. Fanoušky mořských plodů a ryb nadchne návštěva restaurace Nü, v které si pochutnají na široké nabídce pokrmů a la carte. Opravdovou romantiku zažijete v restauraci Chorcoal, která nabízí grilované speciality a lze je servírovat přímo na pláž při oslnivém západu slunce.

 • Aktivity v resortu

  Ve VARU si přijdou na své aktivní sportovci, ale také ti, co se vydali za odpočinkovou dovolenou. Můžete se těšit na potápění, jízdu na skůtrech, kajacích nebo skvělý tenisový kurt s okouzlujícícm výhledem na moře. Zasloužený relax si užijete ve wellness, kde budou vaše tělo hýčkat profesionální maséři. Den budete moci zahájit blahodárnou jógou a následně si užít odpočinek na nekonečných písčitých plážích. V resortu myslí i na nejmenší. Vaše děti si užijí spoustu zábavy ve skvělém dětském klubu. Pro všechny zamilované hotel nabízí také možnost říct si své ano přímo na pláži. Věřte, že svatba zde bude zcela unikátní a s radostí na ní budete vzpomínat až do konce svého života.

 • poloha

  Varu by Atmosphere leží na okraji atolu Malé. Z mezinárodního letiště v Malé je zajištěná doprava zdarma přímo až do resortu pomocí člunu.

   

Zaujal vás VARU by Atmosphere?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace